Skocz do zawartości

[MULTI] Outriders


Recommended Posts

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Nie wiem czy już jestem taki stary i nie ten refleks, ale poziom postaci mam już 27 a poziom świata 6 i za nic w świecie nie mogę przeskoczyć chociaż na 7 bo co rusz ginę a to zabiera postęp właśnie w  poziomie świata. Jak Wy to robicie, bo przypuszczam że nie macie takich problemów jak ja, a przydałyby się wyższe poziomy świata bo są za to lepsze bronie, pancerze itd. Jakieś rady? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy każdą część pancerza i każdą broń masz na najwyższym możliwym poziomie - czyli w Twoim przypadku 33 lv. Każdy kawałek pancerza z poziomem mniejszym powoduje, że skalujący się przeciwnicy zadają Ci więcej obrażeń niż powinni. Żeby było zabawnie dotyczy to też broni której nie używasz, czyli broń boczna, główna i druga powinny też być na maksymalnym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Pomyłka, postać mam na 25 poziomie...Tak już kombinowałem, że z tego co posiadam mam wszystko wymaksowane. Nawet wczoraj nieźle mi szło ale wystarczyło dwa razy zginąć i poziom świata nie współmiernie mi się zmniejszył do tego co wcześniej zarobiłem.Masakra.Dzięki za rady, muszę próbować,jednak z tym zmniejsaniem się poziomu świata przy śmierci to przesadzili.

Link to post
Share on other sites

Jako dobrą praktykę uważa się pozostawienie poziomu świata na niższych wartościach żeby przejść bez problemu fabułe - i dopiero później jak już jesteś po głównym wątku fabularnym, rozpocząć grindowanie poziomów świata oraz ekspedycji.

 

Nie ma się co męczyć w fabule - aczkolwiek jeśli nie masz zamiaru grać jakoś namiętnie w to a nadal chcesz trochę wrażeń przy przechodzeniu to zmniejsz sobie poziom o 1 lub max dwa i leć dalej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...