Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Planuje kupić komputer, lecz niestety nie jestem obeznany w obecnych trendach i podzespołach. Szukam  komputera, który obecnie może być w dobrej cenie, a na Black Friday może zostać jeszcze przeceniony - wiem że trudno wyłapać co będzie taniej i czy ta naprawdę taniej, czy fikcyjnie.

Zależy mi na komputerze, który będzie z przeznaczeniem trochę gamingowym, lecz nie jakoś wymagający jeżeli chodzi o jakieś nowości, lecz żeby taki cs:go poszedł luźno. Cenowo to miedzy 3k-4k. Górna cena jest maksymalna już z zestawem systemu i innych dodatków. Ważnym elementem jest dobra wentylacja oraz to że interesują mnie 17 calowe modele. Liczyłbym również na ekran, który nie odbija światła. Dużym atutem było by mobilność komputera, choć wiem, że ciężko przy takich wymaganiach.

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : Gry (bardzo nie wymagające jak cs:go, lol), praca biurowa (word/pełno zakładek w przeglądarce 20+/ nie wyłączany działający 24/7), Kilka profili w windosie

  • Maksymalna kwota : 4000 zł wraz z systemem i innymi niezbędnymi dodatkami (jeżeli chodzi o wnętrze komputera)

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Planuje na Black Friday, lecz termin daje sobie do końca roku

Których części potrzebuję : Zależy mi na dobrej karcie graficznej oraz odpowiedniej wentylacji oraz płynności systemu

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie - brak umiejętnosći

Rozdzielczość mojego monitora i model : 17cali

Specjalne wymagania : -

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -

Własna propozycja zestawu https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-fa506-r7-16gb-512ssd-1650ti-no-os.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI45epxubj7AIVzRV7Ch1a8QFJEAQYASABEgINgvD_BwE&gclsrc=aw.ds&fbclid=IwAR1NL7dhOxFOA8LLtSZLRiO8YeAn1VYlZsY_ZhAT2J_bDD0ICRdb6_8P9_k   Przekracza 4k (bez systemu) oraz jest 15 calowy

Inne : 

Zależałoby mi na tym by był to 17 calowy laptop, który nie będzie typowym gamingowym klocem jak np predator (chodzi o wielkość) na tyle mobilny ile się da

Matowa matryca (nie znam się dokładnie chodzi o to by słońce się nie odbijało w lato okno mam skierowane na ekran co utrudnia prace)

Obowiązkowa klawiatura numeryczna wraz z strzałkami na jednej płaszczyźnie (żeby strzałki byli na tej samej linii co spacja, wszystkie funkcyjne klawisze na górze również na jednej linii)

Najlepiej kolor czarny, lecz nie wykluczam dodatków

Win10

Laptop raczej na 5 lat +/-

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...