Skocz do zawartości

Karta Graficzna do 600zł.


Recommended Posts

Sony156 - Ocza to ja już nie chcę 500W mi się spalił grat. Muszę kasy dozbierać ale będzie dobrze bo będę miał w przyszłym tygodniu a wcale mi się nie śpieszy.

A coś lepszego od HD6850, to ile by kosztowało ? tak pytam może będzie się opłacało dozbierać.

 

PS: Racja watów :)

Edytowane przez Bezio118
Link to post
Share on other sites

Pare podstawowych spraw...

1. Na jakiej rozdzielczosci grywasz, czy jest to cos pokroju 1680:1050 albo 1920:1080?

2. Czy chcesz TERAZ zmieniac zasilacz? Twoj zasilacz nie jest jakis czadowy, ale nie jest tez zly

Sony156 - Zajrzałem i tam są 2 linie, jedna ma 191V , a druga 264V

i MAX POWER 450V.

 

191 i 264 to WYSTARCZAJACO na karte graficzna pokroju np: GTX 560 (nie ti, tylko zwykla 560) --> http://www.ceneo.pl/12316756 , spokojnie ci wystarczy, a linia 12V to spokojnie utrzyma. Te karte proponuje jest grywasz w FULL HD, jezeli nie to bedizesz miec jeszcze zapas, 560 jest mocniejsza od 6850. Sadze ze bedize to optymalna orpozycja. Kupno obecnie 460 to juz chyba zly pomysl, karta jest juz po prostu "stara" :-). Taka moja porpozycja, a zasilacza na razie nie wymieniaj, nic ci nie wybuchnie itd, jak wiele osob lubi doradzac na tym forum, pozdro

 

EDIT: Ludzie ten zasilacz nie ma 120 czy 150 W na liniach 12V... tylko na jednej 190 a na drugiej 260... jesli kolega dobrze odczytal z tabliczni, to jest przeciez BARDZO duzy zapas!! Nie macic ze od razu nie wystarczy...

Edytowane przez Valus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Valus - Niestety mój monitor obsługuję maksymalnie 1280:1024 rozdzielczość. Chciałbym mieć nowy ale raczej pieniążków nie starczy.

2. Czy chcę teraz zmieniać? No jeżeli nie będzie to KONIECZNE to na razie nie i zależy to jeszcze od tego czy na pewno i ile w przyszłym tygodniu dostanę pieniędzy.

 

Wydaje mi się że wszystko dobrze odczytałem, jutro w dzień spróbuję zrobić zdjęcie bo niestety wieczorem robione telefonem nic nie widać.

 

Tak więc zastanawiam się nad HD6850/6870 i GTX 560.

 

Od zawsze mam Nividie więc skłaniałbym się ku GTX 560 :) O ile to najlepszy możliwy wybór.

 

Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

http://www.pixmania.pl/pl/pl/9583388/art/sapphire-technology/radeon-hd-5850-xtreme-1-g.html

 

100zł taniej, a przy tym wydajniej... po oc spokojnie dogania radka 5870, a to już znacznie wyższa półka.

 

GTX 560 to chyba najbardziej nieopłacalna karta na rynku... W rzeczywistości jest to... podkręcony fabrycznie GTX 460 ze zmienionym oznaczeniem. No i oczywiście swoje droższy.

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

Ja polecam hd6850, zasilacz da radę, ana Twoją rozdziałkę będzie aż za dużo. A najbardziej chyba by się opłacało brać coś pokroju GTS450 do tej rozdziałki.

 

:o

Chyba kpisz, mam kartę troszkę mocniejszą od GTS450 i już zaczynam ciąć na detalach, również gram w 1280:1024.

 

Autora tematu uprasza się o podanie dokładnego modelu zasilacza, jakiś CM 450W ma łączne obciążenie na linie 12V 22A czyli 264W.

Nie wystarczy.

 

MasterRealPower

Edytowane przez alfarome
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...