Skocz do zawartości

Okazje cenowe


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Media Expert wyprzedaje niskoprofilową mechaniczną klawiaturkę Redragona K621 Horus TKL.

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-redragon-k621-horus-tkl

elektro i avans jako sklepy tej samej spółki dają taką samą cenę.

 

Przecena z 299 za 189.

Cena w necie ponad 300 a nawet pod 400 dochodzi.

 

Słowo ode mnie. Czy warto?

 

1. Chinczyk podróba G915 logitecha :D -

2. niskoprofilowa +

3. czerwone przełączniki -

4. mierne wykonanie -

5. bezprzewodowa +

6. rolka od głośności +

7. klawisze multimedialne +

8. makra +

9. TKL -/+

 

Jakiś czas temu wziąłem ją na testy, wówczas tylko na amazonie była, wersja biała - wyglądała super, tutaj tylko czarna.

Największy jej problem to czerwone przełączniki - liniowe, mega szybko aktywujące się przy muśnięciach nawet sąsiednich klawiszy.

Wykonanie mocno średnie, by nie powiedzieć tandetne :D i cena wówczas jednak lekko ścinająca z nóg ;)

 

Niestety na rynku klawiatur niskoprofilowych tkl cały czas nie ma nic - tylko membrany, albo jakieś logitechy za 900 zeta o albo keychrony "nic niemające".

Akurat dla mnie TKL jest OK bo mam bezprzewodowy numpad za 25 zeta i jest boski :D

 

Cena 190 zł to imo tania, fajna opcja, jak ktoś, tak jak ja - dosłownie nie trawi typowych mechaników ze względu na ich wysokość.

Gwarancja na 2 lata, więc na ten czas aktualna klawa (Sidewinder x6) w moim przypadku do szafy i będzie testowane :) Jak ten okres przeżyje to raczej podziała.

Raz miałem chińczyka redragona, chyba to magic wand był się nazywał to zj*bał się po aktualizacji softu :D tam były niebieskie i te to dopiero dzwoniły.

 

Ja ją wóczas sprowadziłem sobie na testy za 380 złotych... i gdyby nie przełączniki - nie miałbym jej nic do zarzucenia... Mimo taniochy w wykonaniu i chociaż serce krwawiło za tamtą cenę, zwróciłem przez czerwone switche i cenę - za to za 190 łyknąłem ją od razu i zobaczę czy będzie zwrot akcji i pokochamy się na nowo :D za tę cenę myślę spojrzę dużo bardziej przychylnie, a na aliexpress z tego co widzę do kupienia są przełączniki niebieskie (może low profile nie będą takie straszne, a zawsze zostaje jailhouse mod :D ) i brązowe - cena całkowita wówczas wzrośnie - ale pokaż mi no który gdzie dostanę do 300 zeta coś lepszego z takim pakietem dodatków jak wyżej.

 

 

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Zbiorcze zestawienie promek na procki AMD z serii Ryzen 5xxx z gratisem pod postacią gry UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection :)

 

5500 -> 449 zł

 

5600 -> 689 zł

 

5600X -> 879 zł

 

5700X -> 1227 zł

 

5800X -> 1299 zł

 

5800X3D -> 1675,77 zł

 

5900X -> 1850,43 zł

 

Edytowane przez SpiN13
  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites

Obecnie można kupić najnowszą i5-tkę w cenie 100 zł niższej od ceny wyjściowej -> 1799 zł.

 

Avans -> https://www.avans.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/procesory/procesor-intel-core-i5-13600k

Electro -> https://www.electro.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/procesory/procesor-intel-core-i5-13600k

Media Expert -> https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/procesory/procesor-intel-core-i5-13600k

 

Niestety promocja się skończyła. Post do usunięcia.

Edytowane przez SpiN13
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...