Skocz do zawartości

Okazje cenowe


Recommended Posts

Używane myszy w bdb/idealnym stanie na amazon.de z darmową wysyłką i ewentualnym zwrotem (tak przynajmniej jest w opisie).

 

Logitech G502 za ok. 272zł LINK

Logitech G PRO za ok. 270zł LINK

 

Cena rabatowana jest w ostatnim oknie zamówienia, przy płatności.

 

Jak przyjdzie G502 to dam znać w jakim stanie dotarła.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować posta, w każdym razie myszka przyszła w piątek i nie ma absolutnie śladów użytkowania. Jedynie mysz poza oryginalnym pakowaniem była jeszcze w woreczku strunowym, może mikro ryski na ślizgaczach, ale nie wiem czy tak nie wyglądają seryjnie. 

Jednym słowem, produkt pewnie odpakowany, nie leżał w dłoni więc zwrócony.

Logitech jednocześnie zapewnił mnie, że od daty zakupu obowiązuje mnie 2 lata gwarancji na mysz, więc za 270zł wedlug mnie warto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Siu napisał:

UWAGA

Zdecydowaliśmy się tymczasowo przestać przyjmować nowe zamówienia ze względu na ogromne zainteresowanie połączone z brakiem dostępności kart graficznych.

Trzeba polować jutro o 14:00:01 albo stan im się znowu nie odświeżył :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Na Epic Games kupon na -40zł MWZ 59,99zł za subskrypcję na maila i dużo przecen do 1.11.2021. Na przykład (ceny z kuponem, zniżka jest do wykorzystania tylko raz):

AC Valhalla - 110zł

Crysis Remastered Trilogy - 129zł

Death Stranding - 59,96zł

Hitman 3 - 84,50zł

Metro Exodus Gold Edition - 25,20zł

THPS 1+2 - 57,20zł

Watch Dogs Legion - 59,96zł

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 22.07.2009 o 14:37, .daft napisał:

3) proszę nie umieszczać linków do własnych ogłoszeń, lub do sklepów które nie cieszą się dobrą renomą

 

Kolega chyba nie przeczytał co się umieszcza w tym wątku. Chcesz sprzedać to załóż swój temat wg wytycznych. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...