Skocz do zawartości

Zestaw pod i5-10600


Recommended Posts

Cześć, planuje zakupić jakiś nowy zestaw jako, że po ostatnim patchu aktualny nie daje rady uciągnąć stałych 144 w Valorancie. 
Ze starych rzeczy zostanie SSD Samsung 860 EVO i na góra 3 miesiące GTX 960 - później wymiana na coś lepszego.
Zdecydowałem, że procesor jaki wybieram to i5-10600 bo to (chyba) najlepszy wybór w tej cenie (do 1k), dlatego przychodzę po radę co do rzeszty sprzętu - chłodzenie procka, płyta główna, zasilacz i ramy.

Co do płyty wolałbym nie iść w tak drogie tematy jak Z490, no chyba że faktycznie doradzicie, że to najlepsze wyjście :) Jeśli chodzi o obudowe posiadam aktualnie Zalmana Z3, ale oczywiście jeśli sie nie nadaje już to też można wymienić. 

Edytowane przez bani71
Link to post
Share on other sites

Hej, a to nie karta cię ogranicza? Bo jak jak tak to poczekaj aż będziesz mieć kasę na wszystko akurat ma być premiera Zen3 i może się okazać że wtedy bardziej do gier nadaje się Ryzen, albo np 10600k potanieje.

 

Chociaż do tej gry pewnie by wystarczył i5-10400f plus 1650super.

Link to post
Share on other sites

Hej, a to nie karta cię ogranicza? Bo jak jak tak to poczekaj aż będziesz mieć kasę na wszystko akurat ma być premiera Zen3 i może się okazać że wtedy bardziej do gier nadaje się Ryzen, albo np 10600k potanieje.

 

Chociaż do tej gry pewnie by wystarczył i5-10400f plus 1650super.

Aktualnie mam GTX960 + i5 4460, wiec watpie ze to wina karty

Link to post
Share on other sites

Ja bym Ci proponował zestaw na i5-10400f, bo to teraz najbardziej opłacalny procek, mocniejszy pod tą grę to będzie już overkill, obudowa tez do wymiany:

 

https://proline.pl/koszyk/518d8afc

 

Procek i zasilacz wystarczy nawet pod kartę typu 2070 super, ale do Valoranta wystarczy pewnie 1650 super/1660 super

Edytowane przez wrobel_krk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym Ci proponował zestaw na i5-10400f, bo to teraz najbardziej opłacalny procek, mocniejszy pod tą grę to będzie już overkill, obudowa tez do wymiany:

 

https://proline.pl/koszyk/518d8afc

 

Procek i zasilacz wystarczy nawet pod kartę typu 2070 super, ale do Valoranta wystarczy pewnie 1650 super/1660 super

o no i super, o to mi chodzilo ;) dzieki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...