Skocz do zawartości

Siatka do filtru przeciwpyłowego


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

Pracuję nad customową obudową, prototyp od kilku miesięcy funkcjonuje, potrzebuję jednak zrobić filtry przeciwkurzowe do tego. Ze względu na nietypowe rozmiary żadne gotowce się nie nadadzą; szukam jakiejś siatki która może pełnić funkcje takiego filtra. W Casto wszystko miało za grube ziarno, są jakieś gotowe filtry 120mm ale średnio mi się widzi ich sklejanie (potrzebuję tak 18x60cm x2). Czy ktoś wie gdzie można takie siatki dostać? Znalazłem na Ali fajny produkt, nie chcę jednak czekać tyle na przesyłke, mam niedługo urlop i chcę się wtedy pobawić. 

 

Dzięki

Link to post
Share on other sites

najlepsze rozwiązanie to takie cudo

https://pl.aliexpress.com/item/4000337569890.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.3c332e0e0ZlGNe

ale jeżeli termin dostawy to problem to polecam tiul ze streczem, bardzo dobry materiał dostępny w wielu kolorach i tani

można też wykorzystać tkaninę z maskownic głośnikowych ale ona jest dość gęsta

Edytowane przez ernig
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam do oddania za friko dokładnie tę siatkę, którą podlinkował kolega ernig. Jeden kawałek 30x80 cm, bo zamówiłem 30x100, a zużyłem tylko 30x20 cm. 
Bardzo drobne oczka, typowo do kompa. 

 

Także za koszt przesyłki np paczkomatem mogę Ci oddać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam do oddania za friko dokładnie tę siatkę, którą podlinkował kolega ernig. Jeden kawałek 30x80 cm, bo zamówiłem 30x100, a zużyłem tylko 30x20 cm. 

Bardzo drobne oczka, typowo do kompa. 

 

Także za koszt przesyłki np paczkomatem mogę Ci oddać.

Masz jeszcze tą siatkę ? 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...