Skocz do zawartości

2019 49-calowe modele 4K HDTV

Recommended Posts

Muszę kupić 49-calowy telewizor do zamontowania nad kominkiem. To największy rozmiar, jaki może się tam zmieścić (więc nie mów, że masz 55 cali itp.).

Czy ktoś wie, jak wygląda skład 2019 modeli 49-calowych? Wydaje mi się, że widziałem Q60 i Q70 firmy Samsung mogą mieć 49-calowy model, ale kiedy wchodzę na ich witrynę internetową i przeglądam inne witryny, nie pokazują tego.

Wiem obecnie, że Sony X900F to najlepszy 49-calowy telewizor na rynku ... ale szukałem, czy ktoś może wskazać mi lata 2019.

Z góry dziękuję

Mate, on 12th May in John Lewis, PC World and Richer sound it was 1200, no joke; I was told that was some 200 pound off one day deal. WTF, I would jump on offer today.

Do you think the difference between Q80 and Q85 is worth it? New to this forum, how much dimming zone matter? Also, on Rtings I can't compare Q80 and Q85, is there a site to compare them and see differences?192.168.0.1 routerlogin 192.168.l.l 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• bossk

Najlepszego Walker!
      · 0 odpowiedzi
    • WojTECH

Jeżeli macie problem z działaniem interfejsu forum, to należy wybrać na dole strony motyw awaryjny. Będzie on dostępny do czasu rozwiązania problemu z motywami domyślnymi.

PS. Kanał RSS już działa.
      · 1 odpowiedź
    • jacekgothic

https://forum.benchmark.pl/topic/298034-reputacja-reakcje-spolszczenie/

· 0 odpowiedzi
    • raiders

Szybkie pytanie .Chcę kupić żonie tel pod choinkę . Normalny użytkowanie   www,  rozmowy ,fotki także na jakiś wodotryskach  mi nie zależy . Wiadomo ze dla kobiety to wygląd i kolor najważniejszy Cena  800 max 1000zl .
      Obecnie redmi note 9 jest za 799zl...
      · 4 odpowiedzi
    • WojTECH

Pracujemy nad przywróceniem działania Tapatalk. Zostanie też uruchomiony kanał RSS. Reszta zgłoszonych problemów w działaniu forum jest już niezależnie rozwiązywana. 
      · 11 odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...