Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Benchmark leci na dno. Testy słabe, m-r olewane - teraz to już mało kto je czyta. Chciałem pisać jakieś recenzje, ale na benchmarku nie ma to sensu. Żeby przynajmniej jakiś sensowny sprzęt do m-r dawali, a tu nic. Ach, jeszcze to wspaniałe wynagrodzenie :D

 

poczytaj sobie Eklerku testy m-r ostatnich zestawów Creativa, śmiech na sali ten portal. Ale co się dziwić Komutronik jest właścicielem, więc promuje się przede wszystkim sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Co byscie powiedzieli na mini-recenzje karty 8800GTX w najnowszych produkcjach przy nowym, popularnym procesorze i3 2120? Zaciekawi was sprawdzenie krola wydajnosci sprzed lat w obecnych grach? Chodzi mi po glowie napisanie takiej recenzji, ale wszystko zalezy od czasu, checi i tego czy jest sens poswiecac wlasnie te checi i czas na takie zagadnienie...

Link to post
Share on other sites

poczytaj sobie Eklerku testy m-r ostatnich zestawów Creativa, śmiech na sali ten portal. Ale co się dziwić Komutronik jest właścicielem, więc promuje się przede wszystkim sprzęt.

Ja dostałem podkładkę ZALMANa do testu (czeka na zatwierdzenie od niecałego miesiąca) i jest ona.. negatywna...

 

Co do samego portalu.. ilość sprzętu do minirecek nie jest wcale zła. Jednak regulamin a konkretnie jego przejrzystość oraz brak częstych aktualizacji nieco zniszczyły tą część serwisu. I mam nadzieje że admini szybko się obudzą i to jakoś skorygują.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

http://www.benchmark...zytkownicy.html

 

"Użytkownicy ze statusem 'zaawansowany' publikują swoje teksty i komentarze bez akceptacji administratorów systemu."

 

 

@Diego_90 Rzeczywiście, na twoim miejscu postarałbym się o ten status... No bo jak nie ty to kto? Człowiek z kamienną twarzą? Ee... chyba nie ;D

 

Czemu? Też obawiasz się jego komentarzy pod swoimi publikacjami? :D

Wiedz, że on został przez redakcję bardzo doceniony (właściwie najbardziej jak można ;) )

 

 

EDIT

 

No najlepiej gdyby wypowiedział sie ktoś kto posiada status zaawansowany i pisze (pisał) MR.

Edytowane przez Lightning
Link to post
Share on other sites

Czemu? Też obawiasz się jego komentarzy pod swoimi publikacjami? :D

Wiedz, że on został przez redakcję bardzo doceniony (właściwie najbardziej jak można ;) )

 

Wiesz, zawsze jest ten lęk po publikacji recenzji: "Nie no, co napisze Bakak...." ;D Chociaż moim zdaniem jego oceny są za bardzo srogie ;D Ale to dobrze że ktoś pilnuje merytoryki tekstów, bo redakcja w treść przecież nie wnika. A jeśli on ci dowali swoim komentarzem to następnym razem jest większa motywacja, żeby się przyłożyć do recenzji. ;D

 

Choć w dalszym ciągu uważam, że jego stwierdzenie o mojej pierwszej recenzji jako o masakrycznej jest nieodpowiednie. Dalej nie napisał co tam jest takiego "masakrycznego". ;D

 

I zdaję sobie sprawę, że jest przez redakcję doceniony. Ciekawe ile kasy już zgarnął za recki. U niego to można nazwać stałą pensją ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...