Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

rafbgo u mnie to samo ;)

"

Niezatwierdzone wpisy (5)

2012-07-07 00:00:00 | miniRecenzja | Razer Hydra - nowy wymiar rozgrywki na PC! | EDYTUJ | USUŃ

2012-06-24 00:00:00 | miniRecenzja | Test zestawów audio marki Gembird | EDYTUJ | USUŃ

2012-07-14 00:00:00 | miniRecenzja | Rzut oka na stacje dokujące marki JBL - OnBeat Xtreme &... | EDYTUJ | USUŃ

2012-07-14 00:00:00 | miniRecenzja | Test pięciu myszy z czujnikami laserowymi Avago ADNS-9500 i... | EDYTUJ | USUŃ

2012-07-16 00:00:00 | miniRecenzja | DARK POWER PRO 10, czyli ciąg dalszy dążenia marki be quiet!... | EDYTUJ | USUŃ

"

Razer Hydra czeka już całkiem sporo (od końca maja) ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Może i było jednak ja mam nieco inną koncepcję ;) Poradnik nie będzie opisywał wszystkich funkcji FCK Edytor'a, lecz skupiony będzie na rzeczach które są najczęściej wykorzystywane przy tworzeniu recenzji. Dostałem od redakcji "zielone światło" na ten projekt, więc efekt prac powinien być widoczny niebawem.

Tylko nie zapomnij wrzucić skryptów do tych tabel i spisu treści.

 

rafbgo u mnie to samo ;) " Niezatwierdzone wpisy (5) 2012-07-07 00:00:00 | miniRecenzja | Razer Hydra - nowy wymiar rozgrywki na PC! | EDYTUJ | USUŃ 2012-06-24 00:00:00 | miniRecenzja | Test zestawów audio marki Gembird | EDYTUJ | USUŃ 2012-07-14 00:00:00 | miniRecenzja | Rzut oka na stacje dokujące marki JBL - OnBeat Xtreme &... | EDYTUJ | USUŃ 2012-07-14 00:00:00 | miniRecenzja | Test pięciu myszy z czujnikami laserowymi Avago ADNS-9500 i... | EDYTUJ | USUŃ 2012-07-16 00:00:00 | miniRecenzja | DARK POWER PRO 10, czyli ciąg dalszy dążenia marki be quiet!... | EDYTUJ | USUŃ " Razer Hydra czeka już całkiem sporo (od końca maja) ;)

A jak to się ma do tego pkt. z regulaminu:

"4d. Każdy użytkownik może wypożyczyć jednocześnie tylko jeden sprzęt."

 

Testujesz własny sprzęt czy tamte już oddałeś?

Link to post
Share on other sites

Chcesz się przyczepić, ale za bardzo nie wiem, do czego...

O co chcesz zapytać? Bo Twojego pytania nie rozumie. Co ma jedno do 2-giego?

Miałem wypożyczoną jedną myszkę i zrobiłem recenzję w niecałe dwa tygodnie, po czym odesłałem sprzęt. Pozostałe myszki jak i sprzęt nie zostały przysłane przez Redakcję. Mam nadzieję, że Twoja ciekawość została zaspokojona. Nigdzie nie widzę w regulaminie czegoś, co by powodowało, że nie mogę mieć ukończonych 5-ciu recenzji w panelu…

Link to post
Share on other sites

Chcesz się przyczepić, ale za bardzo nie wiem, do czego... O co chcesz zapytać? Bo Twojego pytania nie rozumie. Co ma jedno do 2-giego? Miałem wypożyczoną jedną myszkę i zrobiłem recenzję w niecałe dwa tygodnie, po czym odesłałem sprzęt. Pozostałe myszki jak i sprzęt nie zostały przysłane przez Redakcję. Mam nadzieję, że Twoja ciekawość została zaspokojona. Nigdzie nie widzę w regulaminie czegoś, co by powodowało, że nie mogę mieć ukończonych 5-ciu recenzji w panelu…

Wyluzuj!

Nie chciałem sie przyczepić, tylko zapytałem bo sam ukończyłem recenzje i się zastanawiam kiedy mogę pisać następną. A tu od razu zostaję oskarżony o czepianie się! Co za ludzie...

 

Życzę Ci żebyś patrzył z większym dystansem na ten świat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...