Skocz do zawartości

Gta 4 -pytanie


Recommended Posts

Nie piszcie bzdur że komputer jest za słaby do gry na medium.

Tutaj potrzeba przynajmniej dwu-rdzeniowego athlona, a nie Semprona z jedym jajem. Pozatym ten 7300GT z tego co widzę to DDR2, czyli totalne padło. Ramu także o połowę za mało. GRA NA TYM SPRZĘCIE NIE BĘDZIE GRYWALNA!!

Link to post
Share on other sites

Nie piszcie bzdur że komputer jest za słaby do gry na medium.

Tutaj potrzeba przynajmniej dwu-rdzeniowego athlona, a nie Semprona z jedym jajem. Pozatym ten 7300GT z tego co widzę to DDR2, czyli totalne padło. Ramu także o połowę za mało. GRA NA TYM SPRZĘCIE NIE BĘDZIE GRYWALNA!!

To że gra nie pójdzie na ustawieniach na medium to akurat nie jest bzdura bo choćbym nie wiem co zrobił nie da rady !!! Pogra na Low ale gra się będzie cięła to chyba jest oczywiste nie ? Napisałem wyraźnie Co do sprzętu to ruszy ci GTA IV ale ja na twoim miejscu nie liczyłbym na płynną grę przy ustawieniach na medium czy nawet low

Link to post
Share on other sites

Szewa85 - nie doczytałem, a w dodatku źle sformuowałem to co chciałem przekazać. Moja wina, przepraszam.

 

Tak w ogóle to myślę iż temat jest do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Szewa, zacytuje najpierw z 1. posta w temacie (wszystkie zacytowane posty sa postami autora tematu!)

:

"Moje pytanie brzmi czy pójdzie mi na tym sprzecie gta 4 ?"

 

Cytat z dalszej czesci tematu:

"No i co niedowiarki gta 4 w rzeczywistoci gdyby miala lepsza optymalizacje chodzila by na znacznie slabszych maszynach niz to jest podane na opakowaniu . Wiecie jaki mam komputer wyzej jest napisane zastosowalem kilkanascie roznych zabiegów zwiekszajacych opymalizacje gry .Na poczatku bez tych zabiegów gra wyciagala w porywach do 6 klatek po zmianie roznych ustawien gry i systemu w 1024x800 wszysko na low jest w najgorszych momentach 15 klatek a normalnie utrzymuje sie na poziomie 25 . Nie ma zadnych problemów z grą . Aaa prosze mnie nie pytac co dokladnie zrobiłem bo wiekszosc tych zabiegów mozna znalezc na roznych stronach na calym necie . gra jest przepiekna i wogole hit jakich dawno nie było ."

 

Z drugiego cytatu wynika bezposrednio ze gra mu chodzi.

 

Trzeci cytat: "Ludzie nie piszcie pierdół ,wiecie jaki ja mam sprzet na samej górze podany wiecie jaki to niby zlom a jednak gta 4 chodzi na low na min bardzo plynnie a wszystko dzieki szeregom roznych zabiegów usprawnijacych gre i system "

 

Podsumowujac: Autor mial problem, autor rozwiazal problem, autor podal JAK rozwiazal problem, temat skonczony, a potem sie pojawil twoj post Szewa. Nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem caly wątek od poczatku do konca :)

Link to post
Share on other sites

Szewa85 - nie doczytałem, a w dodatku źle sformuowałem to co chciałem przekazać. Moja wina, przepraszam.

 

Tak w ogóle to myślę iż temat jest do zamknięcia.

Spoko nic się nie stało. O tak to dobra myśl zamknijmy ten temat bo ja tu się pogmatwałem już ....

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...