Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pamiętaj że jest to sprzęt TYLKO POD GŁOŚNIKI 2.1, także mikrofonu, zestawów wielokanałowych 5.1, słuchawek, czy kina domowego po S/PDIFie nie podepniesz, sterowników też raczej nie ma - profili audio nie zrobisz dla korektora itd, będziesz miał tylko podstawową konfigurację z poziomu windowsa typu rozdzielczość audio i bity, głośniej/ciszej itp. Ale za to będziesz miał w tej cenie niezłą jakość z głośników 2.1 :P

 

Co do kabla USB, raczej ten w zestawie "od drukarki" powinien być dobrej jakości, 

potem nachodzi pytanie czy będą przebicia / szumy / zakłócenia czy inne "dzikie węże" na portach USB na tej Twojej Turbo płycie głównej MSI Z97 G43 :D

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

używać oczywiście możesz tzw. dwie karty dźwiękowe

 

ale ogólnie zaleca się wyłączenie zintegrowanej w biosie gdy używasz dedykowanej, żeby uniknąć konfliktu sprzętowego czy tam softwarowego.

 

dodam że moja płytą główna robi to automatycznie, już przed startem systemu.

Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę TeamSpeak'a  :P (xd mniejsza z tym)

 

btw. w cale nie muszą się gryźć ... 

... wydaję mi się że ta reguła dotyczy bardziej kart dźwiękowych pod PCI / PCIe, pod USB możliwe że tego typu cyrki nie występują...

 

Ja tam się słabo orientuję na kartach dźwiękowych pod USB, przyjdzie jutro cooger i może Ci coś doradzi

Link to post
Share on other sites

Generalnie to do 200PLN nie wiem czy znajdziesz coś lepszego...
Sam chwilowo jadę na ALC892 podpiętej do solo 7C i wzmaków słuchawkowych i o ile dźwięku z głośników jestem średnio zadowolony, to na słuchawkach daje radę, zależy co mam akurat wpięte. :)

W tej cenie może FX-Audio DAC X3? Albo drożej (i subiektywnie lepiej) DAC X6?
Ewentualnie widzę na znanym portalu aukcyjnym wiszący SMSL M3, myślę że też wart spróbowania.
Ewentualnie też za niewiele więcej jest FiiO E9, całkiem przyzwoicie grający DAC, myślę, że mógłby nieźle się spasować z Microlabami 6c.
Ewentualnie, ale już drożej, jest NuForce Udac3, ale tu nie wiem jak się zgra z 6C, dla mnie był wkurzający - zdecydowanie zbyt basowy.
Ewentualnie w tej cenie wisi też Nostromo X1 - choć o nim nic nie napiszę, bo znam tylko z internetów i komentarzy...
Coś tam się znajdzie, ale - używki. Weź to pod uwagę.

Edytowane przez zaroowka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...