Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

Godzinę temu, zbiku90 napisał:

Nie wiem czy się zgrywasz bo już lekko podchmielony jestem ale właśnie anulowałem ostatnio :P

Miałem na myśli Pulse  ;)
Ale chyba nie jest tak źle skoro ja proponuję topową 6600 XT za 2500 zł i nikt nie jest zainteresowany, a na Allegro schodzą po 3000, ot zagadka  :D 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6600-final-specifications-and-official-performance-leaked

 

rx6600 ma być całkiem niezła 87-100% wydajności rtx3060 bez rtx-ów i dlss-ów. Pytanie tylko jaka cena, bo dostępność pewnie kiepska bo ma nieźle kopać:

 

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-6600-non-xt-graphics-card-to-offer-27-mh-s-in-ethereum-mining-at-stock-over-30-mh-s-with-custom-tuning/

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Artok napisał:

a teraz do końca miesiąca będzie czas na zakup 6600 bez XT. 

Myślę że będzie to jakieś 5 minut po premierze, a nie do końca miesiąca :P Ja mam 6600 xt, kupiłem w końcu za 2700 na olx. Niby dużo, ale biorąc pod uwagę to że sprzedałem na wiosnę 5700 xt za 3800 a kupioną za 1600 to mam ją "jakby" za 500+, a wydajność w grach podobna. Mimo wszystko na 6600 będę polował, jak się trafi za poniżej 2000zł to zostawię dla siebie, a xt pójdzie do górnika. No i wtedy już miałbym ją całkiem za darmo :D

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zbiku90 napisał:

NR INFO z Porto na Amazonie? Dość długo wisiała u nich XFX MERC 6700 XT za ok. 3200zł i się wahałem czy brać czy nie :mlotek:

Oni tych XFXów mają w opór. A producent jest liberalny, bo pozwala na rozkręcenie karty i wymianę pasty termoprzewodzącej. 

Link to post
Share on other sites

ja swojego rx 6700 xt kupiłem za 3999 zł a sprzedałem za 4200 zł, karta spoko ale zieloni jakoś do mnie bardziej przemawiają, może dlatego, że 1 karta jaką kupiłem od amd była na starcie uwalona, a jak chcecie pograć na cs 1.6 z mocą kart rx 6700 xt to zapomnijcie, jest ktoś wstanie potwierdzić czy u dzielonych na seri 3000 cs 1.6 działa z kartami ?

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...