Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

10 minut temu, zbiku90 napisał:

Jakoś ludzie się nie rzucili, bo już ponad 1k zszedł z ceny

Polskie janusze myślały, że ludzie będą to łykać. Caseking, który wysyłka do Polski, miał najtańszego 6700XT za ~3000 zł w przeliczeniu na nasze. Za 4500 niech się buja.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Te q*wy brały towar w ciemno, licząc na górników - tu zaś psikus, bo 6700 XT kopie słabo więc człowiek patrzący na hashrate tyle nie da; gracz tym bardziej. 

 

Niech gnije u Janusza. 

  • Lubię to 4
  • Dzięki 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Artok napisał:

Ten Merc319 jest na poziomie wersji Nitro od Szafira

Nie uwierzę dopóki w rączki nie wpadnie. Przy Navi i Polarisie zaliczyli mocne wtopy, imo jeśli amd to tylko szafir albo powercolor (z mocnym wskazaniem na tego pierwszego)

Link to post
Share on other sites

AMD po części jest winne bo RX 6700XT zestawiło z RTX3070 więc po kolei wszyscy marże podciągnęli pod obecne ceny 3070 ;)

Pobawiłem się trochę 6700XT i w mojej ocenie ta karta jest warta maksymalnie 2700zl. Więcej za nią bym nie dał. 

Link to post
Share on other sites

Jak taki rtx 2060 kosztuje po 2700 w górę z 6gb vram, co dla mnie na te czasy już mało jest, to sorry ale kogo oni chcą złowić, ale tylko frajerów bo inaczej tego nie idzie nazwać konsole są po 2100 zł - 2600 zł, ja to cały czas poluje na rtx 3060 12 gb ram - rtx 3060 ti lub 6700 xt ale jak widzę te ceny to mnie szlak jasny trafia :(

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Rebelmind napisał:

Ładnie ich morelki przeorały :D

 

Kupiłem dla krewnego 6700 XT Nitro+ od Szafira, ~3500 pln. Na Wielkanoc będą testy robione. 

Podaj info gdzie dorwałeś tę kartę za tę cenę ? na allegro był gościu co miał 50 sztuk za 3500 zł ale szybko się zmył.

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, lukasz272015 napisał:

Podaj info gdzie dorwałeś tę kartę za tę cenę ? na allegro był gościu co miał 50 sztuk za 3500 zł ale szybko się zmył.

Jeszcze zostały 3 szt. 

 

https://www.webhallen.com/se/product/333902-Sapphire-Radeon-RX-6700-XT-Nitro-12GB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...