Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

 

 

już się mogę cieszyć wirtualnym rtx 3070 strix z x-kom którego jeszcze jest piaskiem na plaży

Już miałem pisać że przepłaciłeś 1000zł ale ostatnie licytacje 2080 ti po 2000zł się pokończyły przed czasem :D

 

 

Co o tym myślicie?

Ciekawe czy się sprawdzi. Swoją drogą słupki FPS / $ muszą pięknie wyglądać.

Link to post
Share on other sites

Czy na kartach AMD działa gsync? Tzn czy na monitorze z modułem od NVIDIA będzie działać gsync w połączeniu z np 5700xt?

Na najnowszych motorach z Gsync, wspierających AdaptivSync (jest info w spec) uruchomisz ten tryb z Radeonem. Na starszych monitorach nie - tak samo jak na Maxwell nie odpalisz Gsync compatible mode na monitorze z FreeSync.

Link to post
Share on other sites
Na najnowszych motorach z Gsync, wspierających AdaptivSync (jest info w spec) uruchomisz ten tryb z Radeonem. Na starszych monitorach nie - tak samo jak na Maxwell nie odpalisz Gsync compatible mode na monitorze z FreeSync.
I to jest odpowiedź.

 

No cóż, pozostaje trzymać się zielonych;)

Link to post
Share on other sites

 

Podsumowując. 

RT, które wyląduje na konsolach i w PC w głównej mierze oparte będzie o standard DXR czyli standard wspierany przez RDNA2, Turinga i Ampere. 

Mam nadzieję,że po dzisiejszym pokazie WDLegion z RT na SeriesX,już nikt nigdy nie powie o RT od Nv.To jest DXR.Wszystko do tej pory wydane z RT jest pod DXR.Nie ma najmniejszego problemu żeby uruchomić to na RDNA2.Chociaż może jest... :) Bo AMD milczy nadal i nic nie pokazuje związanego z RT na kartach 6000.I to już robi się dziwne po dzisiejszym pokazie WD z RT na SeriesX

Edytowane przez Dominik132
Link to post
Share on other sites

AMD promuje RT w nowej grze Dirt5 

 

 

 

A tak wygląda RT on vs OFF  :roll:

 

1Tw0RTW.gif

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-6800-rdna-2-graphics-card-ray-tracing-dxr-benchmarks-leak-out/

Ale trzeba być sprawiedliwym że w SOTTR z RT 6800 prawie dogania 3070 z DLSS,co jest więcej niż bardzo dobrym wynikiem.Jeśli w pozostałych tytułach wydajność RT będzie podobna,Nv może wywiesić flagę Houston mamy problem :)

Edytowane przez Dominik132
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...