Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2

Recommended Posts

2600-2700 a 6800xt ok. 3k. I tak wszystko zależy od dostępności.

Jak amd zadziała, a nv zostanie do konca roku tak jak jest. To wiadomo kto zgarnie sporo klientów xP\

Ciekawi brak porównania do rtx w rt. Znaczy że szału nie ma, pewnie wydajność max 2080ti i tyle ;P

Edytowane przez dragzor

No obejrzałem. Jak zwykle liczyłem na więcej - jakieś demka RT czy coś, a tu lipa.

Wg słupków wychodzi świetnie - 6800 = 3080 przy mniejszej ilości watt i w niektórych przypadkach lepszym fps, 6900 bije w 3090 wg słupków z dobrym rezultatem.

6900xt - $999, a 6800xt za ile, bo mi gdzieś uciekło?

przemilczeli RT, zapomnieli ze jest DLSS, testy vs 320W, trochę ściemki jak zwykle przy premierze kart AMD

Ciężko odmówić Ci racji. Też czuję się zawiedziony po tym co widziałem. Liczyłem, że będą się chwalić tym RT na prawo i lewo. Tym bardziej, że następne gry to właśnie RT i nikt posiadając sprzęt z RT nie będzie wracał już do starego.

Trzeba czekać na testy, inaczej możemy tylko gdybać.

6800 trochę za drogi ;/

To samo pomyślałem :(

Wrażenia chłopaki?

Niedosyt, niepewność ...

• Popieram 1

Za ok 3k zł mam mieć kartę która jest +- na poziomie 3080 na którego polowałem, ale nie da się nigdzie kupić w normalnej cenie? Biorę, jak tylko potwierdzą się testy wydajności, do tego zmiana z 3700x na 5900x i jestem urządzony. DLSS i RTX mnie nie specjalnie nie kręci. Mam dość czekania.

PS. Chyba że tego też nie będzie się dało kupić.

Edytowane przez remi.88
  • Popieram 2

Jeśli mówisz o Smart Access to mowa była o chipsetach serii 500 tylko

Czyli muszę podjąć decyzję na parę dni przed BF... god dammit.

Upgrade do 3800XT@4.6 i zamknięcie platformy czy sprzedać mobo i procka w Q1 2020 i kupić 5600X/5800X + Pompa Ciepła Radełona...

Nasz kochany świat hardware... można czekać do usranej śmierci... bo zawsze coś nowego  %-)

3800XT spadł już do 309 euro brutto w DE... 

A tak w ogóle Linus coś mówił że deweloperzy ten SA muszą uwzględnić w grze, to o to chodziło? Bo jak tak to można pewnie sobie tym du*y nie zawracać, bo pewnie mało kto by z tego korzystał.