Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dlatego, że marka marce nie równa i taki Chieftec jest bądź co bądź gorszym zasilaczem. Ma mniejszą sprawność, ubogie okablowanie, mniejszą moc (ma mniej W na linii 12 V a to jest najważniejsze w zasadzie).

Powiedz, powiedziałeś, żeby Ci złożyć kompa za 2000 zł. Tak zrobiłem, więc czemu na silę chcesz pakować gorszy jakościowo sprzęt i szukasz jakichś oszczędności? Może od razu złóż kompa za 1000 zł- ch*j z wydajnością, ważne, że tysiak zostanie w kieszeni.

Link to post
Share on other sites

@UP

Na pierwszej stronie i nie ja lecz Ty, że zestaw ma być bez dysku oraz nagrywarki, ponieważ posiadasz stare i sprawne i dlatego chcesz płytę z ATA.

A ja poleciłem Ci dysk wcześniej, zanim napisałeś powyższe.

I nie edytuj czyichś zestawów bo robi się syf.

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

SPIDER daj spokój jak Autor nie czai bazy że jesteśmy tu po to żeby mu pomóc to niech robi co chce tyle że jak sie zdziwi że 350W nie uruchomi nawet kompa to nie nasza wina . GOŚCIU nie szukaj oszczędności na zasilaczu bo to krok do mogiły komputera! chcesz oszczędzać to na procu jak już i kup Phenoma II x4 955 a nie core i5. weź zestaw spidera i jest ok. Każda gra pójdize i w przedziale się chłop zmieścił.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady nie chce takich gówien xd

 

Nigdzie nie mogę znależć którą z tych płyt głównych byłaby najlepsza:

ASRock 870 Extreme3 albo Asus M4A87TD Evo czy msi 860-g45 ? i czy msi 870-g45 to najleprzy wybór z możliwych z wyjściem ata? I czy na procku amd phenom 955 i niewiadomo jakiej karcie graficznej wystarczy ta plyta czy lepiej asusa albo asrocka ?

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Spider chyba ten kolo sobie jaja robi... Jamnik, Spyder podał Ci najlepszy zestaw bierz to i będziesz zadowolony. Pozdr.

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

Bierz ten... http://allegro.pl/nowy-zasilacz-tracer-highlander-500w-12cm-silent-i1687157703.html 500W za 74zł! Toż to okazja prawdziwa jest.

 

dokładnie, przy okazji zaoszczędzisz parę groszy... po co przepłacać?

 

Jamnik, czy ty jesteś taki tępy czy mi się tylko wydaje? SP1DER987 powiedział Ci już wszystko i myślę, że teraz decyzja jest w twoich rękach.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Teraz mam taką prośbę poszukuję najtańższej karty graficznej na której zagram w crysisa na full detalach na full hd :)

 

Do Dx9 Radeon 6850 lub GF GTX 460 powinny być wystarczające...

Do Dx11 minimum 6950 lub GTX 560 Ti

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wrócił znów ten uparty Jamnik i prosi Was drodzy koledzy o sprawdzenie mojego zestawu:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=42672

 

Zestaw bez Dysku i Stacji bo mam a Płyta główna taka ponieważ posiada złącze ATA na którym mi zależy. Czy do jednego złącza ATA mogę podłączyć dysk twardy i stacje dysków?

 

Chcę na tym zestawię pograć w Crysis na Full detalach uda mi się?

Link to post
Share on other sites

Kupuje w paru sklepach ale stacjonarnie. W tym zestawie nic nie trzeba zmieniać? Czy pamięć ram dobrze współgra z ta płyta główna? Czy karta graficzna od gigabyte typ dobry pomysł?czy zasilacz wystarczy na tego kompa + jeden dysk twary seagate + dysk od laptopa+ napęd + karta dźwiękowa ( możliwe ze w przyszłości kupię) + karta tv ( mam taka na usb) + oc procka + oc karty graficznej + 4 wentylatory ( prawdopodobnie dokupie dwa do tych dwóch w zestawie które sa) + możliwe jakiś chłodzenie cpu lub jakiś cooler czy coś? Czy nie muszę odrazy zamówić jakiś wentylatorów albo coolera?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...