Skocz do zawartości

Recommended Posts

SilentiumPC fortis + lepsza pasta (np pk-1 nano) bądź dodatkowy wiatraczek Enermax UCTB12

 

ps. niestety wymiary ciężko ograniczyć :) jeśli chce się mieć dobre chłodzenie :) a w przypadku procesora z odblokowanym mnożnikiem warto zainwestować :)

Edytowane przez Pasjonat
Link to post
Share on other sites

Najważniejsze dla mnie jest to aby się zmieściło do mojej obudowy bo kiedyś kupowałem do starszego kompa chłodzenie i miałem problem mianowicie nie moglem zamknąć obudowy. Tez zwracam uwagę aby montaż nie był ze tak powiem skomplikowany bo z nerwów bym mógł coś zniszczyć :wariat:

 

Nie wiem czy nie kupić najlepiej chłodzenia w Komputroniku lub w Proline bo jednak mam zaufanie do tych sklepów a na allegro raczej nie zamawiam części do kompa.

 

Najważniejsze dla mnie jest to aby się zmieściło do mojej obudowy bo kiedyś kupowałem do starszego kompa chłodzenie i miałem problem mianowicie nie moglem zamknąć obudowy. Tez zwracam uwagę aby montaż nie był ze tak powiem skomplikowany bo z nerwów bym mógł coś zniszczyć :wariat:

 

Nie wiem czy nie kupić najlepiej chłodzenia w Komputroniku lub w Proline bo jednak mam zaufanie do tych sklepów a na allegro raczej nie zamawiam części do kompa.

 

 

Oki kumpel mi doradził http://www.komputronik.pl/product/100801/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Scythe_Mugen_2_Rev_B.html

Link to post
Share on other sites

Dla mnie duży produkt to taki który się zmieści w obudowie na wysokość :) chociaż teraz większość obudów (tych lepszych) jest projektowana w taki sposób aby się w nich zmieściły nawet te największe produkty :) przykładem jest CM 690 II

 

flagowe produkty thermalright'a od 120 eXtreme przez venomous x po archona, choć ten ostatni jest już tylko szczupły za to wysoki

 

hmm te 2 pierwsze coolery są jedynie trochę węższe od fortisa a reszta wymiarów podobna :)

Na początku myślałem że mówisz o jakiś małych coolerach wymiarowo nie wiele odbiegających od tych boxowych :) i się dziwiłem jakie kosmiczne technologie jakaś firma musiała zastosować :)

 

Mugen 2 jest spoko :) tylko może zainwestuj w lepsze wiatraczki plus jakaś świetna pasta :)

Link to post
Share on other sites

hmm te 2 pierwsze coolery są jedynie trochę węższe od fortisa a reszta wymiarów podobna

 

jak dla mnie 53mm to znacznie mniej niż 72mm ;)

 

EDIT: nook venom i 120 mają po 60mm to nadal sporo mniej

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

To może jeszcze jakieś propozycje oprócz tego Mugena bo wyczytałem ze jest problem potem z zamontowaniem kolejnych pamięci ram?

180 zł jestem w stanie wydać :ups:

 

A i czy pasta Noctua NT-H1 jest dobra bo wlasnie kolega mi przyniósł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...