Skocz do zawartości

Najbardziej opłacalny procesor na AM4 w jak najtańszej cenie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Rebelmind,

Recommended Posts

Już mi odpisali, że w najbliższym czasie nie bedzie obsługi tego procesora i żebym zainwestował w TOMAHAWKA B550

:) a nie wspomnieli że biosy będą tylko za 3-4 miechy jak się b550 sprzeda? Całe MSI.

 

Możesz wstawić zrzut tej odpowiedzi? 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Napisali tylko, ze nie obsługuje i żebym kupił tomahawk 550. Złe napisałem, o biosie nic nie wspominali. Procesor już sprzedany za 450zl, teraz wystawiam tomahawka, może tu jest jakiś chętny, długa gwarancja płyta w stanie idealnym.

Edytowane przez nordart
Link to post
Share on other sites

postawiiem na bayern i wpadlo mi troche kasy,, moze jest jakas inna plyta b550 warta uwagi drozsza ok 200 zl od HDV, Na przykład ta: https://foxkomputer.pl/pl/p/ASRock-Plyta-glowna-B550-Phantom-Gaming-4-AM4-4DDR4-HDMI-M.2-ATX/13451. Rebelmind, jak myslisz? W kosztach sie zmieszcze, no i pełne ATX,

Edytowane przez nordart
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

Gigabyte B550 DS3H za 420 pln

https://proline.pl/gigabyte-b550m-ds3h-am4-p6715096

 

Moim zdaniem niczego lepszego nie potrzebujesz - serio. Podany przez Ciebie Asrock czy MSI od @Erna też są spoko, ale mi by było szkoda dopłacać (zobacz test z linku).

Link to post
Share on other sites

 

Gigabyte B550 DS3H za 420 pln

https://proline.pl/gigabyte-b550m-ds3h-am4-p6715096

 

Moim zdaniem niczego lepszego nie potrzebujesz - serio. Podany przez Ciebie Asrock czy MSI od @Erna też są spoko, ale mi by było szkoda dopłacać (zobacz test z linku).

 

Właśnie chodzi mi  o pełne atx, może znow mi za jakis czas odbije i poostanowie wsadzic tam jakies porzadne gpu wiec wolalbym miec wiecej miejsca, Najprawdopodobniej wezme tego AsRocka. Jeszce dam znac co wybralem.

Link to post
Share on other sites

Złącza SATA, ulokowane POD Gpu w "pionie" nie stanowią problemu, bo ogarnia się je kątowym kablem SATA.

 

Pełne ATX ma sens, jeżeli w przyszłości chciałbyś zamontować grubszą grafikę (2+ sloty) ORAZ jednocześnie coś na PCI (dźwiękową, sieciową, tuner TV itp) lub jeżeli potrzebujesz więcej portów Sata/m2. Oczywiście, jeżeli wolisz pełne ATX to śmiało - myślę po prostu, że teraz pod APU + ewentualne Gpu w przyszłości spokojnie wejdzie nawet na tego DS3H.

 

Twój wybór ;)

Link to post
Share on other sites

Złącza SATA, ulokowane POD Gpu w "pionie" nie stanowią problemu, bo ogarnia się je kątowym kablem SATA.

Jeżeli karta jest solidnych rozmiarów to nawet kątowe złącze nie pomoże. GPU nie wejdzie do slotu PCIe. 

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

@Up wg norm ISO Cooler na GPU NIE POWINIEN od dołu (w kierunku płyty głównej) wystawać poza PCB bodajże o więcej niż 2-3 mm - więc w najgorszym wypadku taka krowiasta grafa powinna siąść na styk z kątowym kablem SATA

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...