Skocz do zawartości

BLB w monitorze AOC


Recommended Posts

Witam,

Dostalem nowa sztuke AOC 27G2U i zaskoczylo mnie BLB jakie posiada ten monitor. Zastanawiam sie czy jednak moze nie zwrocic monitora i sprobowac z inna sztuka badz kupic monitor innego producenta ? Nie wiem tez do konca czy z czasem to zmale czy jednak efekt sie pogorszy. Najgorszy jest prawy gorny rog.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego BLB ? Moze tylko ja dramatyzuje i monitor jest ok.

https://zapodaj.net/73144e7e09605.jpg.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Sztuka prawie ideał

 

Nie żartuj, daleko od ideału (i zapewne nie jest to 100% jasność). To raczej obecny standard dla szybkiego ips. Aby trafić dobrą sztukę będziesz musiał wyposażyć się w cierpliwość i zainwestować sporo czasu w parę wymian przy niepewnym wyniku lub mieć sporo szczęścia. Po miesiącu, może 2 już nie będziesz tego widział.

Link to post
Share on other sites
Nie żartuj, daleko od ideału (i zapewne nie jest to 100% jasność). To raczej obecny standard dla szybkiego ips. Aby trafić dobrą sztukę będziesz musiał wyposażyć się w cierpliwość i zainwestować sporo czasu w parę wymian przy niepewnym wyniku lub mieć sporo szczęścia. Po miesiącu, może 2 już nie będziesz tego widział.
Niech autor poda ustawienia przy jakich wykonał zdjęcie? Wiadomo, że aparat też wyolbrzymia problem.
Link to post
Share on other sites

Zdjęcie zrobiłem Galaxy S8 na standardowych ustawieniach, ustawienia w monitorze to kontrast 35 i jasnosc 40. Zdaje się pozbyłem się tego dziadostwa, wziąłem szmatkę z mikrofibry i przemasowałem to miejsce od lewej do prawej. Teraz jest to bardzo mniej widoczne.
https://zapodaj.net/0ace61257b6f2.jpg.html

Edytowane przez Dalar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...