Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich mam do was sprawe byscie mi cos doradzili.Odłozyłm sobie troche kasy i chce zapytac co byscie mi doradzili by cos udoskonalić w kompie a już mowie że słuzy mi przeważnie do gier.

Mój obecny komputer :

Ryzen 5 3600

Płyta głowna Gigabyte B450M DS3H

Pamięc ram G.Skill ripjaws 16gb 3200mhz

Zasilacz silentiumpc Vero M2 600W

Obudowa regnum rg4t silentiumpc

Kart graficzna RTX2060 od Gigabyte

Chłodzenie fera3

Dyski twarde XPG 250gb mvme2560gb ssd cx300

1t p300 toshiba

Grajac np w assasins creed odyssey musze zrobic wentylatopry na najwyzszy poziom bo szyba boczna robi sie mocno ciepła .Jest jeszcze sprawa czy macie może cos do polecenia jesli chodzi o obudowe bo niestety w domu posiadam piec c.0 i jednak troche sie zawsze kurzy i czesto kompa musze w srodku czyscic bo jednak obecna obudowa do najlepszych nie nalezy a chciałbym sobie zmienic po kilku latach na nowa.Czekam na propozycje bo jednak pograłbym w Red DR2 pozniej cyberpunk ale niewiem czy na dobrych nastawach da sie na tym pograć.Pozdr

 
Link to post
Share on other sites

Zawsze podobały mi sie obudowy BQ Fractala i Phanteksa,a jesli chodzi o mojego ryzena mówicie że narazie taki by wystarczył??no i płyta główna jednak jest jedna z najtańszych i troche sie o to martwie


Zastanawiałem sie jakis czas temu czy nie przejśc na i7 9700k ale zamienic r5 3600 na cos mocniejszego r7 3800x

Co wy na to

Link to post
Share on other sites

Rozumiem czyli zestaw nie jest aż tak zły jak myslałem,może wymienie sobie ta fere i zakupie jakaś

fajna obudowe.


To mam jeszcze jedno pytanie wiem że niedługo wejda nowe karty ale skupie sie narazie na obecnie dostepnych to mój ryzen do jakich by jeszcze pasował by jednak nie ograniczał karty.Czy taka 2070S albo rx5700xt czy nie bedą za mocne  do tego procesora

Link to post
Share on other sites

Temperatura jak pisałem do max 84 stopni.

Po włączeniu na max wentylatorów w obudowie to zejdzie tak ze 2 stopnie,a po zdjeciu panelu to zalezy czy akurat w czasie gry jest akcja czy stoje nieruchomo.Sprawdzałem na assasins creed wiec w czasie walki to oczywiscie wiecej tak do 81 stopni ale wystarczy przez chwile postac w miejscu to schodzi do 77-75stopni ale bez panelu ale przypomne dzis w wielkopolsce jest obecnie 32 stopnie w cieniu wiec to też pewnie ma wpływ na temperatury.Zrobie to samo jutro rano jak bedzie w domu mniejsza temperatura.Obudowe i tak sobie wymienie na coś bardziej przestronnego niekoniecznie z rgb ale z dobrymi filtrami o przewiewna.


Po wyłaczeniu gry i przeglądaniu internetu obecnie 44 stopnie z otwartym panelem


Po kilunastu minutach i założeniu panelu bocznego i zmniejszeniu obrotów wentylatorów w obudowie 40stopni.Sory że tyle pisałem ale chciałem wszystko wyjaśnic

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...