Skocz do zawartości

Plyta główna AB350Pro4 problem z aktualizacja


Recommended Posts

Witam posiadam plyte glowna  AB350Pro4 jak sprawdzalem date aktualizacji biosu ost mam z 2018 czyli dosc stara a gdy chce zainstalowac nowy bios to dostaje komunikat not file image  gdy klikam instant flash w biosie pendrive mial format na fat32 na pewno  mimo to nie chce znalezc sterownikow mi ;( bardzo chce wgrac nowy bios bo pamieci nie dzialaja mi poprawnie prawdopodobnie przez stary bios nie chca mi wyciagnac wiecej niz 2100 a maja domyslnie 3000 mhz

Sterowniki pobieralem przez oficjalna strone amd  Pendrive jest czysty same pliki biosu

Link to post
Share on other sites

** If the current BIOS version is older than P3.40, please update BIOS to P3.40(Bridge BIOS) before updating this version.

* If the current BIOS version is older than P5.40, please update BIOS to P5.40(PinnaclePI-

Edytowane przez jacwie5
Link to post
Share on other sites

Rany boskie, chłopie!

Język polski jest jedną z najważniejszych części naszego dziedzictwa kulturowego, a Ty go właśnie brutalnie zgwałciłeś, podpaliłeś i naplułeś nań.

Ten post jest prawie niemożliwy do przeczytania przez to.

 

Pamięci Ci nie działają z nominalnym taktowaniem pewnie dlatego, że włożyłeś je w nieodpowiednie sloty. Mają się znajdować w drugim i czwartym banku od procesora (A2, B2).

 

Jeżeli masz BIOS w wersji starszej, niż 3.40, to najpierw musisz zainstalować wersję 3.40, potem "AMD all in 1 with VGA driver ver:18.10.20_NHDA", a dopiero wtedy możesz zainstalować wersję 5.40, a w dalszej kolejności 5.80.

 

Poprzestajesz na wersji 5.80, nowsze są tylko dla procesorów 3xxx.

 

I poczytaj trochę książek, lub choćby czasopism, a następnie przyłóż się trochę do poprawnej pisowni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...