Skocz do zawartości

TP-Link Archer C80 - nie można się zalogować. Alternatywa do ok. 300 zł. Co będzie najlepsze?


Recommended Posts

Czy ktoś tutaj używa może tego sprzętu?

Kupiłem nowiutki, zapakowany i nie można się na niego zalogować. Wpisuję hasło, strona do zarządzania zaczyna się ładować, po czym się przeładowuje i tak cały czas, niestety reset nic nie daje. Udało mi się do niego zalogować przez aplikację Tether, ale jest ona bardzo ograniczona. Aktualizacja FW przez Tether nic nie dała, efekt jest cały czas taki sam. Ostatecznie sprzęt oddałem.

Czy to może być jednostkowy przypadek, czy też może cała partia jest wadliwa (przewijają się takie informacje w internecie)?

Dodam tylko, że zasięg C80 jest naprawdę spory, miałem wcześniej Netisa WF2780, który ma naprawdę dobry zasięg, a ten C80 i tak go pokonuje pod tym względem.

Możecie polecić coś o podobnym zasięgu jak ten C80?

Archer A9 i A7 niestety ma gorszy zasięg, na poziomie Netisa, a potrzebuję coś mocniejszego.

Nie polecajcie MikroTik hAP ac2, bo jego zasięg jest dość słaby w porównaniu do Netisa (serio nie wiem skąd zachwyt nad tym sprzętem) i nie potrzebuję też takiego kombajnu (z konfiguracją trochę przegięli).

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

DHCP z rutera.

Metodą prób i błędów został znaleziony problem. Do sprzętu nie można się zalogować, jeśli do sieci podłączony jest sprzęt z Windows 7. Dokąd do sieci nie dołączy nic z Win7, to do rutera można się zalogować z dowolnego sprzętu. Pomoc TP-LINK na razie rozkłada ręce i poradzili, żeby odesłać C80 do sprzedawcy.

W związku z powyższym, szukam innego sprzętu z minimum AC1900 i dobrym zasięgiem.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...