Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

chciałbym zacząć streamować gry typu valorant itp jednak mieszkam na małej wsi gdzie jest może góra lekko ponad 50 osób, nie ma mowy tu o światłowodzie a wi-fi nie przekracza 0.80 mb/s wysyłania

więc jednym wybawieniem okazuję się internet LTE, testowałem już orange pożyczony od siostry i streamować się dało był jednak mały ping w grach oprócz orange miałem szansę skorzystać również z internetu od plusa jednak w mojej miejscowości nie działa praktycznie wcale jedynie gdy odejdzie się od zabudowanego terenu na jakąś ścieżkę polną, słyszałem że dobrze sprawuję się internet T-mobile mógłby ktoś to potwierdzić ? Jeszcze małe pytanie czy ten internet daje radę wszędzie ? nie tylko na polnej ścieżce ale też w tak małej miejscowości jak moja ?

Link to post
Share on other sites

 

 

streamować się dało był jednak mały ping w grach

 

To chyba o to chodzi by mieć niski ping w grach? Szczególnie przy strumieniowaniu.

 

 

 

... słyszałem że dobrze sprawuję się internet T-mobile mógłby ktoś to potwierdzić ? Jeszcze małe pytanie czy ten internet daje radę wszędzie ? nie tylko na polnej ścieżce ale też w tak małej miejscowości jak moja ?

 

Nikt tego Ci nie potwierdzi, szczególnie bez wiedzy nt. miejsca zamieszkania bo to jak wróżenie z fusów i dlatego można zacząć od sprawdzenia jakie nadajniki są w okolicy:

 

http://beta.btsearch.pl

 

Potem dobrze by było potestować internet o najlepszym zasięgu z użyciem jakiegoś "pełnowymiarowego" routera typu Huawei B315 czy B525 bo sprawdzanie netu udostępniając go ze smartfona nie jest zbyt miarodajne.

Link to post
Share on other sites

TojestnormalneżenaLTEmaszmałyping. Pozatymacznijstosowacznakiinterpunkcyjneboczytanieciągutekstubezżadnejprzerwytomasakrajakaś

Noiprzedwyslaniemtekstuprzeczytajgozedwarazyisprawdźczyniematamliterówek.

Edytowane przez benutzer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...