Skocz do zawartości

Acer 32' ED320QRP Curved 165Hz VA AMD FreeSync - Ktoś coś?


Recommended Posts

Hej - wypatrzyłem ten model i to całkiem nie tak drogo jak by się można było spodziewać.

Czy ktoś coś mógłby napisać o tym monitorze? Bo w necie ogólnie ciężko o tym modelu coś znaleźć..

 

https://allegro.pl/oferta/acer-32-ed320qrp-curved-165hz-va-amd-freesync-9280901638

(sklep ACER)

 

Wiem, że to tylko fullHD ale z takim odświeżaniem .. :menda:

Edytowane przez rockywood
Link to post
Share on other sites

Hej - wypatrzyłem ten model i to całkiem nie tak drogo jak by się można było spodziewać.

Czy ktoś coś mógłby napisać o tym monitorze? Bo w necie ogólnie ciężko o tym modelu coś znaleźć..

 

https://allegro.pl/oferta/acer-32-ed320qrp-curved-165hz-va-amd-freesync-9280901638

(sklep ACER)

 

Wiem, że to tylko fullHD ale z takim odświeżaniem .. :menda:

Rzeczywiście do gier-cowania to ciekawy model w tej cenie.

Jednak czy na Twoim (wciąż wydajnym poniekąd) GTX-ie uruchomisz sprzętową synchronizację FreeSync na tym monitorze to już ruletka. Jeśli monitor nie widnieje na (skromnej) liście zgodności g-sync compatybile (po prostu FreeSync support) na stronie nvidii, to nikt Ci tego obiecać nie może.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście do gier-cowania to ciekawy model w tej cenie.

Jednak czy na Twoim (wciąż wydajnym poniekąd) GTX-ie uruchomisz sprzętową synchronizację FreeSync na tym monitorze to już ruletka. Jeśli monitor nie widnieje na (skromnej) liście zgodności g-sync compatybile (po prostu FreeSync support) na stronie nvidii, to nikt Ci tego obiecać nie może.

Pytam bo brat składa teraz kompa z pełnym AMD na pokładzie i zastanawia się nad tym monitorem ;) a ma opcję 27" 75hz za 8 stówek.

Link to post
Share on other sites

Pytam bo brat składa teraz kompa z pełnym AMD na pokładzie i zastanawia się nad tym monitorem ;) a ma opcję 27" 75hz za 8 stówek.

Powiem tak, od momentu gdy przesiadłem się na panel 31,5", od tamtej pory wszystko mniejsze wydaje się jakieś takie... malutkie ;)

Człowiek szybko przyzwyczaja się do komfortu.

 

Przy tym modelu, 27"@75Hz za 800zł to mało opłacalna opcja, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb/gustów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...