Skocz do zawartości

Jak dodać port 6112 i protokoły TCP i UDP


Recommended Posts

Cześć.

 

Gram w Warcraft III i chcę hostować gry na battle.necie, czyli w warcraft III.

Dużo czytałem o tym, jak hostować gry. Chyba trzeba otworzyć port 6112 i protokoły TCP i UDP, oraz trzeba mieć adres publiczny (mam taki adres).

W poprzednią sobotę w godz. 18:00 udało mi się hostować, (tyle robiłem, zmieniałem i zadziałało), ale póżniej coś zrobiłem i już nie mogłem :/.

Szukałem dużo na googlach, (m.in. na stronach ang. tłumaczonych na j. polski, ale jest to niezrozumiale przetłumaczone.

 

Może ktoś mi napisać, jak zrobić, żeby zapora przepuszczała porty 6112 protokóły TCP i UDP.

 

Nie wiem, jak to zrobić, proszę o pomoc!

Edytowane przez TurnToTomorrow
Link to post
Share on other sites

Login: admin

Hasło: admin

 

Takie są ustawiane zawsze w standardzie chyba, że je zmieniałeś, kiedyś to wpisze te, na które zmieniłeś ewentualnie zresetuj router i będą te co podałem wyżej.

Zawsze hasło i login są podawane na pudełku od routera ewentualnie na spodzie sprzętu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a skad znajde haslo i login ?

 

Adres jaki wpisujesz w przeglądarce to: http://192.168.2.1

i dalej takie dane:

 

Username: admin

Password: admin

 

i masz panel routera dostępny do modyfikacji. :P

 

Chyba, że ktoś ci zmienił hasło i login to robisz jak z każdym routerem - jak pisał wcześniej Lamowaty - resetujesz router i masz standardowe ustawienia (takim guziczkiem z czerwoną obwódką). :x

 

Musisz sie zalogowac na strone konfiguracyjną routera.

192.168.1.1 admin/admin

 

W manualu do tego routera jest adres: 192.168.2.1

 

:P

Link to post
Share on other sites

I daj sobie spokój z tym przekirowywaniem portów jak nawet nie potrafisz wejść do panelu routera. :sciana:

 

człowieku, gram w warcrafta 3 i wiem co tzreba robić!

niektórzy mają taki net, że niemuszą nic robić, żeby hostować gry, a niektórzy wyłączają zapory, przekierowują porty :sciana:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...