Skocz do zawartości

Pasta termoprzewodzaca - arctic silver 5


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez uberas,

Recommended Posts

Hej,

Moze mi tutaj ktos doradzic, czy ta pasta z tytulu jest dobra? Po tygodniu zmienialem cepa, i wyglada ona okrutnie - jest strasznie gesta ugh.. czy tak ma byc i na dluzej przez to starczy? Domyc tez tego prawie sie nie dalo..

 

Link to post
Share on other sites

Stary, nienajlepszy typ pasty Arctica.

MX-2 lub MX-4 od nich załatwi sprawę pięknie

Znaczy ogolnie, ostala sie za friko wiec pytam czy w ogole mozna jej uzywac bo na internecie mieszane uczucia - wczesniej uzywalem accura 7 silver (jakis noname: https://www.komputronik.pl/product/282912/accura-heat-absorber-7-silver.html) ale konsystencja o wiele bardziej mi sie podobala i narzekac nie mialem na co 

Stary, nienajlepszy typ pasty Arctica.

MX-2 lub MX-4 od nich załatwi sprawę pięknie

A czemu mx-2 lub mx-4 mialyby byc lepsze?

Za bardzo sie na pastach nie znam, ale:

MX-4: 8.5W/mk

Silver 5: 8.9W/mk

Jezeli chodzi o paramet przewodnictwa cieplnego

Edytowane przez uberas
Link to post
Share on other sites

Można używać to dobra pasta o ile nie jesteś jakimś onaista jednego stopnia +/-.

 

Używam też tej pasty i działa jak należy tzn spełnia swoje zadania .

Nie widzę sensu wydawania 60zl na 2g pasty aby temp była niższa o 2 stopnie.

 

Fakt że to już wiekowa receptura ale działa.

No i nie robi takiego wrażenia w podpisie jak grizzli :D

Link to post
Share on other sites

Można używać to dobra pasta o ile nie jesteś jakimś onaista jednego stopnia +/-.Używam też tej pasty i działa jak należy tzn spełnia swoje zadania .Nie widzę sensu wydawania 60zl na 2g pasty aby temp była niższa o 2 stopnie.Fakt że to już wiekowa receptura ale działa.No i nie robi takiego wrażenia w podpisie jak grizzli :D

Uzywalem paru past w swoim życiu i ten silver 5 jest taki kurde suchy, twardy - na internecie piszą ze po zaaplikowaniu trzeba zaczekać 12h, czuje się jakbym musiał formatować baterie (czyli początek lat 2000, lol) coś złego się stanie jak od razu po aplikacji używam? Tez strasznie trudno się ja zmywa
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

kupuj grizzly i po problemie

Nie no, moj cooler kosztowal 100 zl a ta pasta 70, wiec xD

 

Dobra, niewazne - ta zostaje. Po przeczytaniu internetu juz wiem, ze to stara pasta i potrzebuje milosci - ale nadal jest dobra.

Edytowane przez uberas
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...