Skocz do zawartości

Phenom II x4 940 BE czy x3 720 BE?


Recommended Posts

Pytanie, jak w temacie. Sprzedałem dzisiaj swojego Phenoma II x3 710 i dosc szybko musze sie zdecydowac na kupno nowego procesora. Na dzien dzisiejszy moge od ręki kupić 720-ke BE, lub poczekac pare dni i wybrac droższą opcję. Nigdy nie mialem Quada i nie wiem, czy różnica pomiedzy x3 a x4 jest bardzo widoczna podczas grania?

Moze to dla Was naiwne pytanie, ale bardzo bym prosił o radę..

Z góry dziękuje!!

 

Moj zestaw

Ashroc 770 CrossFire

Evga GTX260 216 core

4 GB OCZ 1066

Be Quet 550 E-6

Link to post
Share on other sites

Pytanie, jak w temacie. Sprzedałem dzisiaj swojego Phenoma II x3 710 i dosc szybko musze sie zdecydowac na kupno nowego procesora. Na dzien dzisiejszy moge od ręki kupić 720-ke BE, lub poczekac pare dni i wybrac droższą opcję. Nigdy nie mialem Quada i nie wiem, czy różnica pomiedzy x3 a x4 jest bardzo widoczna podczas grania?

Moze to dla Was naiwne pytanie, ale bardzo bym prosił o radę..

Z góry dziękuje!!

 

Moj zestaw

Ashroc 770 CrossFire

Evga GTX260 216 core

4 GB OCZ 1066

Be Quet 550 E-6

 

Phenom II x4 940 BE !!!! i to bez 2 zdan !!!

Link to post
Share on other sites

Phenom II x4 940 BE !!!! i to bez 2 zdan !!!

Phenom II x4 940 niema Black Edition :P - klik, jezeli dolozysz 120 zlotych masz x4 955 BE - klik. a no i radzilbym zmienic zasilacz, bo ten wydaje sie na styk :)

 

Stary mu tam zostaje jeszcze od cholery mocy na zasilce.. nastepny co w fobie zmieniania zasilaczy na lepsze popadl.. nie wie czemu ale ma byc mocniejszy..

 

 

@autor

wez 955

Link to post
Share on other sites

Phenom II x4 940 niema Black Edition :P

Sam nie masz... a to niby co jest:

http://img17.imageshack.us/img17/8788/41277946.jpg

 

Jak bardzo chcesz, to mogę ci jeszcze zrobić zdjęcia pudełka :)

Albo screeny z podniesionym mnożnikiem.

Link to post
Share on other sites

Phenom II x4 940 BE !!!! i to bez 2 zdan !!!

Phenom II x4 940 niema Black Edition :P - klik, jezeli dolozysz 120 zlotych masz x4 955 BE - klik. a no i radzilbym zmienic zasilacz, bo ten wydaje sie na styk :)

To trzeba wybrać takiego co jest wyposażony w BE

http://www.agito.pl/procesory/amd-pheno ... 297:413859

Link to post
Share on other sites

There's a third choice:

Phenom II X2 550 Black Edition

Wspomniałeś coś o grach, za 370zł masz bardzo dobry procesor AM3 z możliwością odblokowania rdzeni (chociaż na Twojej płycie chyba się nie da - SB700). Jeżeli interesuje Cię tańsza opcja, to taki procesor też będzie ok.

 

Ale mając wybór tych dwóch, to zdecydowanie 940BE. Bez sensu zmienić 710 na 720.

Link to post
Share on other sites

There's a third choice:

Phenom II X2 550 Black Edition

Wspomniałeś coś o grach, za 370zł masz bardzo dobry procesor AM3 z możliwością odblokowania rdzeni (chociaż na Twojej płycie chyba się nie da - SB700). Jeżeli interesuje Cię tańsza opcja, to taki procesor też będzie ok.

 

Ale mając wybór tych dwóch, to zdecydowanie 940BE. Bez sensu zmienić 710 na 720.

 

po co tyle postow? przeciez wyraznie napisalem

 

AMD Phenom II Quad-Core 940 BOX Black Edition !!! BEZ 2 ZDAN !

 

:P:):]:):]:):):P:P:o

Link to post
Share on other sites

po co tyle postow? przeciez wyraznie napisalem

 

AMD Phenom II Quad-Core 940 BOX Black Edition !!! BEZ 2 ZDAN !

 

:P:):]:):]:):):P:P:o

Może dlatego, że nie jesteś wszechwiedzący i (jak to torture powiedział) "There's a third choice"...

 

:sciana::sciana::sciana::sciana::sciana:

Link to post
Share on other sites

 

No ale jak wszystkie 940 to Be to i tak wole z opisem BE, bo w końcu po coś jest on opisany jako BE , może podatniejszy jest na OC.
BE = Black Edition = Odblokowany mnoznik = latwiejsze OC czesto tez wyzsze niz przy normalnej wersji ale to nie jest regula.

 

Nigdy nie mialem Quada i nie wiem, czy różnica pomiedzy x3 a x4 jest bardzo widoczna podczas grania?

Moj zestaw

Ashroc 770 CrossFire

Evga GTX260 216 core

4 GB OCZ 1066

Be Quet 550 E-6

Zasilacz wystarczy spokojnie,

1.Roznica x3 a x4 hmmm w wiekszosci gier wykorzystywane jest 2 rdzenie wiec wydajnosc zalezy od czestotliwosci -> bierz 940BE, dobre chlodzenie i krec.

2.Nowsze gry juz potrafia (beda potrafily) wykorzystac 4 rdzenie -> bierz 940BE i krec ile sie da!!!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...