Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Właściwie grałem, bo właśnie skończyłem trylogię The Room.

Rewelacyjna gierka (3 części) z łamigłówkami i coś w stylu escape roomu. Teraz muszę odsapnąć, a dokładnie moja głowa.

 

gO55aaQ.jpg

 

XbihnUq.jpg

 

7w0dJHY.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

maxresdefault.jpg

 

Kilka godzin temu skończyłem Rage 2, którą to rozpocząłem w maju 2019. W pewnym momencie miałem pierdylion innych gier na dysku i w końcu ją wywaliłem. Wróciłem jakoś tydzień temu i bawiłem się przednio, zwłaszcza mając po jakimś czasie widoczną na obrazku wariację na temat batmobila z trylogii Nolana. Jest co robić, lokacje i krajobraz potrafią naprawdę zachwycić, customizacja broni i zdolności sprawia zaś, że raczej każdy będzie w stanie dopasować rozgrywkę do preferowanego przez siebie stylu grania.

 

O tym, w co zacznę grać dzisiaj, raczej nie muszę pisać :P

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Aby zrobić na złość CP, odpaliłem dziś Wieśka 3.  Aby było śmieszniej złapałem od razu buga (podobnie jak w CP) :rotfl:, jednak we Weiśku jest tego typu "atrakcji" bardzo mało (w zasadzie od samego początku było mało).

 

OUyOZJf.jpeg

 

jak ta gra jest piękna, i bez żadnych rt itd. :)

 

oRf3WoH.jpg

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Spell-Force-Fallen-God-780x483.png

 

Ograłem wczesniej Spellforce 3 wraz ze wszystkimi dodatkami (jak i poprzednie części), to i najnowszego nie mogłem pominąć. Niby odgrzewany kotlet, ale tu niespodzianka; gramy trollami. I to dość znacznie zmienia sposób i mechanikę rozgrywki. Zawiązanie fabuły ciekawe i chce się grać. Jak się komuś podoba seria trzeba zagrać.

 

spellforce-3-fallen-god-announcement-tra

 

ersqns76e2y51.png

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Days Gone PS4 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

 

Jako ze jestem już na świątecznym urlopie  to nadrabiam zaległości z PS4 ..  za wiele się po grze nie spodziewałem a tu bardzo miłe zaskoczenie i gra wciągnęła  mnie do tergo stopnia ze nie mogę się oderwać :)  bo korci   wykonanie kolejnej misji/zadania  ,a to by się zaglądnęło  tu  ,a to tam .... a godzinki lecą .

Jak na razie to bardzo mocne 8+/10

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Days gone skończone, bdb gra tak dobra że wbiłem swoją pierwszą platynę :).

Fajna fabułą .

 

 

Następne  do czytnika wskakuje  :

 

the-last-of-us-2-ok%C5%82adka.jpg

 

 

A na PC w miedzy czasie

 

header-2.jpg

Edytowane przez raiders
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Niedawno skończyłem trollowy dodatek do Spellforce 3. W sumie to najlepszy dodatek do tej pory. W drużynie mamy 4 postacie, w tym nowo upieczonego wodza plemienia, Akroga oraz jego brata Noaga . Podczas gry dość często podejmujemy decyzje, np. czy darować burmistrzowi wioski który wprowadził naszą drużynę prosto w pułapkę, czy rozwalić go i przy okazji wszystkich dookoła? Czy dogadać się żeby zdobyć potrzebną żywność, czy zabrać siłą? Darować życie zdrajcy, czy ubic na miejscu? Na podstawie podjętych decyzji kształtuje się charakter Noaga. Wpływa to na dostępne umiejętności, ale i na... zakończenie gry. Zależnie od tego czy Noag będzie zapatrzonym w siebie egoistą, czy bardziej będzie cenił plemię inaczej będzie wyglądać końcówka gry i inne będzie zakończenie. Niestety, oba nie są happyendami, wszystko i tak sprowadza się do wyboru mniejszego zła... Niemniej pomysł genialny.

 

Obecnie na tapecie

 

capsule_616x353.jpg?t=1605031157

 

ss_4a39fd45bb2ca57cd6916b8d583766a118f81

 

Całkiem fajny klon Castlevanii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...