Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

11 godzin temu, zbiku90 napisał:

Jak poszukujesz do bólu realistycznej strzelanki to Arma III jest ok

Mam Arma3 chyba od premiery trochę męczyłem swego czasu ale jakoś mnie na dłużej nie zatrzymała, tak czytam niektórzy narzekają ze zanim wyruszą w tarkov to sporo spędzają nad ekwipunkiem jednym to się podoba innym nie. Zobaczę jeszcze, jak kupię dwie i zaraz dojdzie bf to będę grał we wszystko i nic ;(

Link to post
Share on other sites

Nie będę oryginalny.
Oprócz Forzy ogrywam jeszcze:
Far Cry 6 (nie wygląda imponująco i po dzisiejszej aktualizacji gra się nie uruchamia)
Battlefield 2042 - trudno mi się przełamać. System strzelania jakiś mało przekonujący. Mam nadzieję, że zamknięte testy WW3 wypadną pozytywnie.
Wczoraj testowałem jeszcze Halo Infinite Multiplayer.

Forza Horizon 5.jpg

Link to post
Share on other sites
W dniu 19.11.2021 o 10:48, kluseczka napisał:

Ja obecnie walczę w Fifie 22 z FUT'em ;) jeżeli jest ktoś, kto cyka na ps5 to może chce porobić zadanka w trybie współpracy? ;)

Był bym chętny ,ale dopiero w okresie świątecznym/noworocznym  :)

Link to post
Share on other sites

Control.
Drugie podejście w sensownej jakości. Ray Tracing robi wrażenie, choć nie jest to najważniejsze.
Pierwotnie ogrywałem na Xbox Series X dzięki GPU, ale tam była wersja podstawowa z Xone. 30 FPS i sterowanie padem.
Zdecydowanie na PC czuć moc !
Według mnie gra jest świetna. Posiadam wersję ultimate z Prime Gaming (wspaniała cebula), co pozwoli mi opierdzielić dodatki.

Control 21.11.2021 19_28_46.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Kto jeszcze pamięta to kultowe zdanie: "My name is Guybrush Threepwood, and i'm selling these fine leather jackets"?

Trochę oldschoolu i powrót do czasów dzieciaka, ale w lekko poprawionej wersji gry.

 

The-Secret-of-Monkey-Island-Special-Edit

 

1469759991-1723518848.jpg

 

secretmonkeyisland_187742b.jpg

 

5227401_1_i1064.jpg

Edytowane przez sznib
  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jakoś za czasów PS2 ominąłem gry z serii Fatal Frame. Miałem je potem nawet na HDD z myślą o ograniu na emulatorze, ale jakoś się za to nie wziąłem. Całkiem niedawno wyszła nowa część, zarówno na konsole, jak i PC, także sobie właśnie ogrywam. Nie jest to RE czy Silent Hill, mamy tu klimat typowy dla japońskich horrorów, jak np. Ring, ale klimacik jest, i fajnie się walczy z duchami aparacikiem.

 

capsule_616x353.jpg?t=1636940085

 

f1e7c67e4922b9b23fee19ab8361

 

FatalFrame.jpg?q=50&fit=crop&w=960&dpr=1

  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...