Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Ja pierwszy raz w życiu przez chwilę się zastanawiałem, czy nie wziąć wolnego na start nowej ligi w Path of Exile... Patch Notes do nadchodzącego Scourge jest tak długie i szczegółowe, że na raz nie da się ogarnąć ogromu zmian w tej grze. Pokazuje to jednocześnie jakim wypierdkiem jest D2R (ładnie wydanym, ale laaaata świetlne za PoE). 

 

9F67P8L.jpg

 

Zapraszam 29/30 października - tak z tydzień po premierze. Serwery akurat bedą wstawały, sytuacja na rynku będzie już w miarę ustabilizowana itp.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 27.09.2021 o 22:18, Szarik napisał:

D2R

Spoiler

 

D2-R-2021-09-24-16-24-44-111.png

 

D2-R-2021-09-24-16-27-38-346.png

 

D2-R-2021-09-27-21-57-19-817.png

 

D2-R-Szarik.png

 

 

Zrobiłem przerwe na ponad tydzień z D2R. Wczoraj wróciłem z myślą, że może coś poprawili na lepsze...mhm, weszła jakaś mała łatka i mam wywalone bardziej niż miałem na ekipę Resurrected :D. Ciągłe problemy z serwerami od czasu premiery a teraz barany wprowadziły kolejkowanie..."jesteś 190 w kolejce by grać online" no... k**wa... po 30 minutach czekania byłem 161... a później jak już się dostałem to mnie wywaliło po 20 minutach. Do tego offline zaczęło mieć jakieś jazdy z czarnymi ekranami i logiem D2R. Jestem daleko już w Kurast, ponad 2 godziny gry bez jeszcze odkrycia piątego waypoint-u do miasta i nagle cyk - czarny ekran plus małe ruchome logo D2R w prawym dolnym rogu i ch** wie o co chodzi...w tym momencie leją mnie potwory i postać zdycha...nie idzie wejść do opcji nawet, tylko restart gry mimo, że dźwięk i kursor w grze nadal działa. Teraz ogarniaj wszystko od początku i szukaj zwłok o ile nie wywali gry ponownie :rotfl:. Brak słów. Ja wymiękam przy takim czymś, to już lekkie przegięcie. Odpuszczam rozgrywkę na długie miesiące.

 

E/ Warto wstrzymać się z zakupem, stan obecny produkcji jest fatalny na konsolach również.

Edytowane przez Szarik
  • Smutne 2
  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczorajszy start ligii 3.16 w PoE pokazał klasę produkcji GGG. Pomimo tego, że byłem ~65000 w kolejce, wejście na serwer zajęło jakieś 15 min... 

 

Frekwencja też blisko All-time peak 

jlDWUX6.png

 

Przez 5h grania ani razu nie wywaliło mnie z mapy; lekkie lagi jedynie w mieście - co przy tylu ludziach grających jednocześnie uważam za sukces. Żadnych bugów, utraty ekwipunku itp. 

 

Jakby co, to zapraszamy do forumowej gildii (piszcie na priv to dodam). Koledzy @ernoratororaz @pendzel_3też ładnie jadą z koksem. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio pokończyłem wszystkie DLCki do Borderlands 3, a od kilku dni:

 

Disciples-Liberation-Banner.jpg

 

Pierwsze dwie części Disciples to klasyka strategii fantasy i każdy fan gatunku je zna. Długo przyszło nam czekać na nową część. Jest trochę zmian. N.p. walki przypominają teraz te z Heroes of Might and Magic, można poruszać się jednostkami po polu bitwy w odróżnieniu od poprzednich części, gdzie jednostki stały naprzeciwko siebie i wymieniały ciosy. Mamy stolicę, eksplorację mapek, zadania główne i poboczne, porządna oprawę i wciągającą rozgrywkę. Jedynie do designu jednostek mam małe zastrzeżenia; nie jest w żadnym razie zły, ale taki... standardowy. Zupełnie inna liga w porównaniu z genialnymi projektami jednostek z dwójki.

 

1322093.jpg

 

image_stream-43462-4726_0002.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, RuLeR napisał:

Oglądam ostatnio jak marins w to grają, cały czas się zastanawiam czy kupić sandstorm czy tarkov.

Jak poszukujesz do bólu realistycznej strzelanki to Arma III jest ok + mnóstwo modów do niej. Insurgency też spoko ale dużo kwestii uproszczonych, więc bliżej zręcznościówki imo. Tarkov nie grałem to nie wiem.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, RuLeR napisał:

sandstorm czy tarkov.

To dwie różne gierki, ale moim zdaniem obie na swój sposób dobre. W tarkovie o wiele bardziej jest rozbudowany system uszkodzeń np. hełmów, kamizelek, balistyka, dobór amunicji, jej penetracja itp.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...