Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne/nauszne do 300 zł


Recommended Posts

Jakie polecacie słuchawki wokółuszne/nauszne kosztujące do 300 zł? Będą służyły głównie do słuchania muzyki i filmów. Słucham muzyki głównie z tej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Będą podpinane do Xiaomi mi 9T i do Realteka ALC 892. Nie potrzebuję wbudowanego mikrofonu, ponieważ mam już osobny. Zastanawiam się nad AKG K240 MK2 i ISK HD9999. Który z nich byłby lepszym wyborem w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Mam Mi 9T i AKG K242 HD (praktycznie to samo co K240 mk2 tyle że z welurowymi padami i stałym kablem). Właśnie porównałem kilka pierwszych pozycji na telefonie i na wzmacniaczu. Z Mi 9T zagrały w miarę głośno ale zdecydowanie słychać że telefon po prostu nie ma dość mocy i całość zabrzmiała tak na 60% w porównaniu ze wzmacniaczem. Z ALC 892 pewnie będzie podobnie jak nie gorzej.

Link to post
Share on other sites

Z telefonu jestem prawie zadowolony. Prawie bo denerwujący jest czytnik odcisków palca pod ekranem. Potrafi się mylić i czasem zajmuje mu chwile zczytanie palca. Generalnie lepiej wybudzić ekran i dopiero odblokować czytnikiem. W moim poprzednim Redmi Note 5 Pro normalny czytnik umieszczony na pleckach działał o niebo lepiej. Kolejny minus to mocno zaokrąglone rogi ekranu i np w takim MXPlayerze które używam do filmów umieszczone w rogach informacje o pozycji filmu i aktualna godzina są nieczytelne bo do połowy scięte. Dziwnym trafem nikt w żadnej recenzji o tym nie wspomniał, a szczerze mówiąc naprawdę nie wiem po co te rogi ekranu są zaokrąglone. Chyba tylko z powodów estetycznych. Poza tym telefon jest szybki, działa sprawnie i ma nawet niezłe wyjście audio. MiUi 12 jeszcze nie dostałem choć miało być początkiem czerwca. Na baterii telefon trzyma mi jakieś dwa dni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...