Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czego wy się spodziewaliście......Że za garść srebrników kupicie kartę tzw. graficzną? :facepalm:

Patologie bardzo szybko się rozprzestrzeniają. I bardzo ciężko się je zwalcza. Pozostaje liczyć na łut szczęścia, albo czekać na następną generację w MSRP :D 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci @Artoki @Revenant, że jeśli APU Rembrandt będzie tym, co go malują to mnie też by kusił lapek...

 

Poza tym od dawna chodzi za mną mini-Pc, ale mam uzasadnienione obawy co do startu AM5 oraz głęboką niechęć do DDR5. 

 

Nie wiem, czy RTX day nie jest jakaś szerszą akcją, bo np w Se jest dzisiaj spory rzut kart w dawno niewidzianych cenach (typu nowy 3090 Kfa2 za ~8850 pln, czy 3080 Waterforce za 5000 pln) 

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, TitoBandito01 napisał:

 

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Ciekawe ile zawołają nasze januszexy?:sciana:


Nie ma szału 2600zl za 3 wentylatorowa wersje, lepiej brać 6600xt za 2740zl w takim wypadku:

https://www.krsystem.pl/xfx_speedster_swft_210_amd_radeon_rx_6600_xt_core__8gb_gddr6_r-item-66434.html

Edytowane przez wrobel_krk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 minut temu, zbiku90 napisał:

BTW. Zaczynam się zastanawiać czy zostawienie sobie rx 6100 i powrót do 1080p med/high gaming to nie taki zły pomysł.

Jak krypto siądzie to RX 6100 będzie chodził w cene złomu - przecież to ma 64 bity i uciętą szynę PCie, co dodatkowo dusi kartę. Ja bym do zwracał w diabły.

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, wrobel_krk napisał:

za 3 wentylatorowa wersje

3 wentylatory to są tej karcie tak potrzebne jak 8GB pamięci i ray-tracing :D No ale na pudełku chociaż ładnie wygląda. 

1 minutę temu, Artok napisał:

Jak krypto siądzie to RX 6100 będzie chodził w cene złomu

Jak krypto siądzie to wszystkie karty będą w cenach MRSP albo i taniej. Ergo każdy kto kupił drożej będzie stratny, im droższa karta tym większa strata wartości.

5 minut temu, Artok napisał:

przecież to ma 64 bity i uciętą szynę PCie, co dodatkowo przydusi kartę na Twojej płycie B450.

Mam B550 z 3800xt obecnie więc PCIe 4.0 i SAM jest. Wczoraj wieczorem trochę popykałem w SotTR w 1080p high z TAA i całkiem "grywalne" 50-60 fps :rotfl: Dam sobie jeszcze kilka dni, może się przyzwyczaję do tej pikselozy.

@wrobel_krk Czekam na screena z kup teraz do referenta ;) 

Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, zbiku90 napisał:

W sumie to od paru tygodni tylko EU4 męcze, a to działa nawet na integrze :D

W takich chwilach człowiek żałuje, że nie ma integry w procku, prawda? Karta mogłaby pójść na OLX, a komputer by dalej uruchamiał starsze gry i multimedia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...