Skocz do zawartości

Recommended Posts

24 minuty temu, Artok napisał:

Lekkie obniżki na karty w X-KOM

Już po? xD

E: Dobra załadowało się, wciąż parę stówek drożej niż w DE ale idzie to w dobrą stronę pomału. 1660S wyprzedał się za 2100zł, może badali grunt pod dzisiejszą premierę ;)

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites
21 minut temu, zbiku90 napisał:

1660S wyprzedał się za 2100zł

To jeszcze nic. Ludzie kupili prawie 30 sztuk RTXa 3090 za ponad 10 tys. złotych. Powodzi się graczom PC.

 

Edit. Poszły wszystkie 3090 - 36 sztuk.

Edytowane przez Artok
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, joker5513 napisał:

Ja tam zazdroszczę sklepom - kroją nas bezlitośnie od ponad dwóch lat

Tutaj trochę przesadziłeś. Do premiery RTX 3000 ceny były bardzo spoko - przypominam, że na promocjach 2060 Super chodził za 1300, a 2070 Super za 1700. 

Do końca roku 2020 dopłacało się góra kilka stówek do ceny sugerowanej i karta była do odbioru na drugi dzień. Szał cenowy na dobrą sprawę rozpoczął się rok temu.

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Artok napisał:

Tutaj trochę przesadziłeś. Do premiery RTX 3000 ceny były bardzo spoko - przypominam, że na promocjach 2060 Super chodził za 1300, a 2070 Super za 1700. 

Do końca roku 2020 dopłacało się góra kilka stówek do ceny sugerowanej i karta była do odbioru na drugi dzień. Szał cenowy na dobrą sprawę rozpoczął się rok temu.

 

Nawet miesiące (1-2) po premierze RTX 3000 dalej było dobrze, tylko ludzie płakali, bo 3080 zamiast 3600zł kosztował 3900zł albo nawet 4300zł i płakali bo nie kupili na premierę bo liczyli na zniżki na black friday, a nie na podwyżki.
Kto by dzisiaj 3080 nie kupił za 4500zł :P

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
56 minut temu, mirai99 napisał:

Kto by dzisiaj 3080 nie kupił za 4500zł

 

Kilka miesięcy temu Xkomuna w końcu zrealizowała moje zamówienie na RTX 3080 z września 2020. Miał być Asus Strix za 4200zł a "łaskawcy" sprzedali mi MSI Suprim X za 4600zł ... I to pokazuje jakie z polskich sklepów są sk....y. Nabrać zamówień potrafią węsząc lawinowy zarobek, tylko później zachować się jak ludzie nie potrafią. 

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Ale na skutek decyzji za którą zostałem publicznie zjechany do kości - kupno karty od janusza w październiku 2020 za 4500zł. A że chamstwo i zdzierstwo sklepów nie zna granic dziś chyba nikomu mówić nie trzeba. Kupują sobie karty za okolice MSRP i sprzedają z 250% przebitką żeby "karty mimo wysokich cen pozostawały w ofercie". 

Link to post
Share on other sites

@Artokpogonileś 3070, bo się nudził to co wjeżdża w jego miejsce? Robisz porządki i inwestujesz perki w alchemię? 

1 minutę temu, joker5513 napisał:

Ale na skutek decyzji za którą zostałem publicznie zjechany do kości - kupno karty od janusza w październiku 2020 za 4500zł.

Wszyscy wielcy wizjonerzy byli nie rozumiani przez ludzi im ówczesnych ;)

 

Poza tym wtedy mogliśmy tylko odnieść się do sytuacji wcześniejszych, po późniejszej patologii nikt wcześniej w najgorszym koszmarze nie widział :/

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Rebelmind napisał:

Robisz porządki i inwestujesz perki w alchemię?

Żadnego Intela na razie nie będzie. Komputer stacjonarny niech sobie stoi pod biurkiem, a ja przerzucam się w 100% na laptopa z RTXem 3060. Po premierze RTXów 4000 zdecyduję, czy kupować grafikę czy sprzedać resztę stacjonarnych gratów :menda:

 

A to wszystko wina @Revenant który mnie przekabacił na stronę laptopową.

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...