Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie sądzę aby ta banka pękła tak szybko z tego co czytam to analitycy wieszcza wzrosty do 1400usd a jak osiągnie ten poziom to może wystrzelić do 2000usd inwestycjom dużych firm.

https://tokeneo.com/pl/ethereum-znow-powyzej-1000-usd-inwestorzy-i-analitycy-przewiduja-co-dalej/

 

 

https://www.parkiet.com/Kryptowaluty/301029999-Czterech-ekspertow-i-ich-prognozy-dla-kryptowalut-na-2021-rok.html

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, raiders napisał:

Nie sądzę aby ta banka pękła tak szybko z tego co czytam to analitycy wieszcza wzrosty do 1400usd a jak osiągnie ten poziom to może wystrzelić do 2000usd inwestycjom dużych firm.

Ciekawe czy to ci sami, co na początku grudnia polecali inwestować w akcje CDPR :D

25 minut temu, zbiku90 napisał:

Bańka ETH w końcu pęknie i będzie wysyp "RTX 3080, zadbana, nie kręcona, nie kopała" a za parę miesięcy artefakty i zgon

Jak pękła poprzednia bańka, to na miejscowym portalu ogłoszeniowym u mnie, gość miał wystawione chyba 10 Radeonów RX 5xx. Każda grafika wystawiona osobno, żadna nie kopała, wszystkie były kupione do zestawów dla klientów, ale się rozmyślili :D

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
46 minut temu, raiders napisał:

Jak górnicy nie przestaną kupować kart, albo nie znajdo lepszego obiektu do zakupu to wątpię czy do konca 22r
dostaniesz kartę.
 

 

Pomału okaże się, że Ci co kupili 3080 za za dobrze ponad 4kpln tak naprawdę zrobili świetny interes bo udało się kupić nowe, niepokoparkowe GPU :)

Cen sugerowanych nigdy nie było i nie będzie, a w niedalekiej przyszłości będą same pokoparkowe... 

Link to post
Share on other sites

Mnie biedawersja 5700 xt wyszła w sierpniu 1450zł po sprzedaży kodów, teraz myślę że lekko za 1900-2000 by poszła. A ludzie pisali tu że jak Ampery wyjdą to 5700 xt będzie po 1000zł chodzić, prorocy od siedmiu boleści :D

1 godzinę temu, k0zik napisał:

Cen sugerowanych nigdy nie było i nie będzie

3080 było chyba parę sztuk referentów na PL po ok. 3300. Teraz 3060 ti po tyle chodzą co są jakieś 50% wolniejsze

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Zbiku90, sam kupiłem 5700XT pulse w lutym 2020 za 1600pln a sprzedałem w listopadzie za... 1600pln i karta poszła po 15 min od wystawienia na aukcji :)

Ale całe szczęście, że kolega mirai99 odsprzedał mi swoją, nierozpakowaną 6800XT bez januszowego podatku :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-radeon-rx-5700-xt-mech-oc-8-gb-9907401547

No popatrz a teraz beznadziejne Mechy chodzą po 2750zł. 3 osoby kupiły 7 sztuk, ciekawe po co :D

18 minut temu, k0zik napisał:

Ale całe szczęście, że kolega mirai99 odsprzedał mi swoją, nierozpakowaną 6800XT bez januszowego podatku

Póki ceny staroci były w normie to sam się nabijałem z napompowanych cen nowych serii, teraz jak rynek jest wyczyszczony z czegokolwiek (1650S i 5500 xt już chodzą ok. 1k pln) to już pozostało tylko prawo dżungli i walka o przetrwanie. Wiem że nie ten temat ale napisz krótką minirecenzję 6800 xt, jak możesz bo @Rebelmind miał przez chwilę i była jakaś wadliwa chyba. Jak to się sprawuje u Ciebie?

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, raiders napisał:

Nie sądzę aby ta banka pękła tak szybko z tego co czytam to analitycy wieszcza wzrosty do 1400usd a jak osiągnie ten poziom to może wystrzelić do 2000usd inwestycjom dużych firm.

https://tokeneo.com/pl/ethereum-znow-powyzej-1000-usd-inwestorzy-i-analitycy-przewiduja-co-dalej/

 

 

https://www.parkiet.com/Kryptowaluty/301029999-Czterech-ekspertow-i-ich-prognozy-dla-kryptowalut-na-2021-rok.html

 

Gdyby analitycy wiedzieli, jaki będzie kurs BTC, ETH czy w sumie czegokolwiek innego to nie byliby analitykami, tylko zarabialiby na tradeowaniu tymi aktywami ;-)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Wąskim gardłem każdej integry będzie po prostu pamięć, aczkolwiek wydajność mocno skoczyła i jak ktoś chce na laptopie zagrać to w sumie zagra manipulując odpowiednio ustawieniami. Nie kryjmy się, że w configach laptopów po 2-3 tyś zazwyczaj producenci wrzucają tani układ nV czy AMD, które jakoś specjalnie mocniejsze od tych zintegrowanych nie są. Tak więc jak Intel w Xe ma coś takiego to naprawdę nawet przy moich potrzebach to i jeszcze sobie na thinkpadzie albo czymś z serii biznesowej pogram.

 

Cóż, ja na razie po prostu buszuję w starszych tytułach bądź grach które jeszcze działają płynnie na 970-ce, którą 5 lat temu kupiłem. Była promka na Borderlands 3 ultimate więc doczepiłem do steama. To co się dzieje to już mi przestało się chcieć robić analizy. Potrzebowałem GPU w 2k15, miałem ustalony budżet, zamawiam z hurtowni 970kę MSI. Na następny dzień jest. Paradoksalnie potem jakiś czas później wyszedł pascal, darowałem sobie. Turinga pominąłem bo nvidia poleciała sobie z cenami i zresztą nie miałem potrzeby bo gry esportowe na 970 działają, ale chwilowo mam dość więc chcę pograć w coś nowszego/singlowego. Controla sobie darowałem już od midplaya w górę to jest niegrywalne na średnich więc defacto tej gry nie skończyłem, metro(exodus) sobie odpuściłem, CP 2077 nawet nie kupowałem bo nie zamierzam się katować z tearingiem na panelu 144Hz. Mam swoje standardy, kupuję to co potrzebuję. Tylko przychodzę i nic nie ma. Ponoć jest kapitalizm i wolny rynek. Pusty rynek.

 

 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, JanekD napisał:

 

Gdyby analitycy wiedzieli, jaki będzie kurs BTC, ETH czy w sumie czegokolwiek innego to nie byliby analitykami, tylko zarabialiby na tradeowaniu tymi aktywami ;-)

Kiedyś czytałem o takim eksperymencie. Te samą sumę pieniędzy inwestowano z polecenia analityków i na podstawie wyboru misek przez kilka kotów. 

Po jakimś roku koty miały lekko lepsze wyniki 

 

  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

A niech drożeją  w pompie to mam :) i tak towaru nie ma w sklepach ,a górnicy i tak kupią .

 

Jak ktoś obecnie składa PC do gier to trzeba się BARDZO mocno zastanowić  czy to ma sens ... lepiej kupic Xboxa /PS5 za 2300 i  cieszyć się rozrywką ,a nie włosy z głowy  rwać  gdzie i  za ile kupię gpu :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@zbiku90 nie łap za słówka default_smile.png
Wiesz o co chodzi, xboxa masz od ręki idziesz kupujesz i grasz.

I nie martwisz się czy gra będzie chodziła na max czy na pół gwizdka.



Ps5 problem jest z dostępnością ale sprzedaje się na pniu jak się pojawi w sklepach w cenie 2300zl.
Najbliższą dostawa ps5 niby 19 stycznia.


https://ithardware.pl/aktualnosci/powraca_szal_na_kopanie_kryptowalut_braki_w_gpu_potrwaja_dluzej_niz_zakladano-14612.html

LOL


  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać aż ktoś mądry zrobi "grę multiplayer"

na nowe konsole która będzie wykorzystywała te TFLOPs'y do kopania ETH online :P

 

Gdyby tak się stało to dopiero był by szał np. "pokopiesz" sobie pół_roku i zwraca Ci się konsola xD

i potem masz za darmo sprzęt albo kopiesz dalej, ale by serwisy SONY i micro$hitu pękały ze złości od ilości reklamacji,

ponieważ ten sprzęt raczej nie jest przystosowany do pracy cało-dobowej :D

 

 

Edytowane przez mutissj
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...