Skocz do zawartości

Recommended Posts

27 minut temu, plebs napisał:

Kopacze znajdą nową kryptowalutę do kopania kartami, której będą podbijać wartość.

Nie podbiją wartości, tylko trudność wydobycia. Wartość podbijają ludzie, którzy kupują krypto za prawdziwe pieniądze. To są dwie różne rzeczy. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Artok napisał:

Nie podbiją wartości, tylko trudność wydobycia. Wartość podbijają ludzie, którzy kupują krypto za prawdziwe pieniądze. To są dwie różne rzeczy. 

Dokładnie to mam na myśli. Podbiją wartość prawdziwymi pieniędzmi, żeby uruchomić następną piramidkę finansową. Dużo nie trzeba robić i szybko im się takie akcje zwrócą. 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Artok napisał:

Jak Radeony mają być popularne, kiedy 6700 XT na tej samej promocji jest 700 zł droższy od 3060 Ti?

47MH/s vs 41MH/s?

 

Godzinę temu, joker5513 napisał:

Do grania w gry bez RT. 

Luty 2022, ludzie dalej myślą że karty graficzne są głównie kupowane do grania :D Przejście ETH na POS zobaczymy w tym roku jak świnia niebo, to zbyt dochodowy interes żeby go ot tak ubić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć, czy w dzisiejszych czasach nowa GTX 1050Ti 4GB za 899 będzie wystarczająca do i5-3550 @ 4.1 GHz?

 

Wiem, że kiedyś była za 600-700, ale dzisiaj nic innego nie ma z nowych w cenie do 1k.

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Peterr napisał:

900 to już dużo jak na kartę do tak starego komputera, a co dopiero 1200.

A musisz kupować kartę? Twój procesor ma zintegrowaną kartę graficzną, a na obecnym GTX 650 to i tak w nic nowego nie zagrasz.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Artok napisał:

A musisz kupować kartę? Twój procesor ma zintegrowaną kartę graficzną, a na obecnym GTX 650 to i tak w nic nowego nie zagrasz.

 

Czasem w weekend w ramach relaksu lubię odapalić BF4, BF1, a nawet BFV na multi i to właśnie na tej karcie. Kiedyś odebrałem darmowe GTA V to może w tę grę też bym zagrał, do tego mam jeszcze Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, więc jest w co grać, tylko karty i czasu brak :)

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Peterr napisał:

tylko karty i czasu brak

Problem rozwiązany. Kup sobie Xboxa Series S za 1300 i abonament gamepass za 4 złote. Jak karty stanieją to pogonisz Xboxa za 1000 zł i weźmiesz sobie nowy komputer.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zobaczcie jaką wiadomość na pw dostałem od użytkownika @korzychxp:

 

Cytat

Cześć, mam coś lepszego od 1050Ti https://allegrolokalnie.pl/oferta/radeon-hd-7970-3gb280x-lepszy-od-1050ti-960-gtx

 

Problem jest taki, że potrzebuje dwóch wtyczek z zasilacza.

Nie słuchaj ich, że używek nie ma co kupować. Jak chodzą to chodzą, a są tanie. Nówki to srogie przepłacanie i szrot.


Co o tym myślicie?

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Nie wiecie czemu nie mogę uruchomić g synca? Weryfikuje to w tym programie. Lewy górny róg. Nie mogę kliknąć na g-sync. W opcjach sterownika ustawione, w monitorze też. Po displayport. 

 

Pendulum Demo:

 

maxresdefault.jpg?time=1548236892163

 

.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Peterr napisał:

Zobaczcie jaką wiadomość na pw dostałem od użytkownika @korzychxp:

 


Co o tym myślicie?



Niesamowite, ale benchmarki potwierdzają, że 1050ti, 960 i ten 9790 to ta bardzo podobne wyniki, z 7970 na szczycie...

Edytowane przez mirai99
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, MiK napisał:

LG 24MP60G

 

W opcjach włączony.

 

gsync-on-freesync.jpg

 

nvidia-control-panel-driver-version-417-

 

Przecież LG ma FREESYNC.

 

Mam ten model tylko oczko w dół. Do testowania tego nadaje się to https://www.testufo.com/freesync

 

Albo to https://onedrive.live.com/?authkey=!ANHC8-fO2sYW45w&cid=2878B630296CE76C&id=2878B630296CE76C!107&parId=root&action=locate

 

Jak to nie to co myślę to poszukaj w google "freesync windmill test".

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...