Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ta cała niska dostępność kart to pić i celowe działanie marketingowe nvidii aby pozbyć się z magazynów rtx 20xx.

Od stycznia lutego mają być zwolnione Stany magazynowe serii 30xx.

Co do płatności kart kurierowi to obecnie każdy tego wymaga gotówkę nie chętnie przyjmują.
Dzisiaj płaciłem kurierowi DHL i ups za świąteczne paczki.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, raiders napisał:

Co do płatności kart kurierowi to obecnie każdy tego wymaga gotówkę nie chętnie przyjmują.

UPS u mnie w mieście nie ma terminali to gdzie mu odbije karte? Za 3080 Ventusa i 6800XT musiałem jak murzyn lecieć do bankomatu po pieniądze.

Link to post
Share on other sites
46 minut temu, adivxv napisał:

@ciekaw kto pierwszy zacytuje zdjęcie. 

To na diabła robiliście tę aktualizację do nowej wersji IPB? Na starej było nie można cytować, bo post się nienaturalnie powiększał, ta wersja zwija 2/3 obrazka z cytowanego postu i też nie można cytować? 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

chopy, pytanie mam co będzie się bardziej opłacało. Teoretycznie chciałem aourusa. niestety - kolejka długa. dużo szybciej mógłbym się wbić i kupić albo tuf`a albo EAGLE OC. wolę chyba zamienić bo mógłbym przeskoczyć w kolejce ZNACZNIE. EWENTUALNIE Palit jest jeszcze szybciej - ale nie wiem czy bym chciał

mówię cały czas o 3070

Edytowane przez angelus01
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, human_2010 napisał:

Jest sens korzystania z opcji "wymuś stałe napiecie w przypadku ampere"?

Nie ma sensu w przypadku jakiejkolwiek karty. Niby poprawia stabilność ale drastycznie zwiększa zużycie prądu i potencjalnie skraca żywotność.

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, angelus01 napisał:

chopy, pytanie mam co będzie się bardziej opłacało. Teoretycznie chciałem aourusa. niestety - kolejka długa. dużo szybciej mógłbym się wbić i kupić albo tuf`a albo EAGLE OC. wolę chyba zamienić bo mógłbym przeskoczyć w kolejce ZNACZNIE.

mówię cały czas o 3070

Mam podobny dylemat, 3060 ti Eagle OC czeka na mnie w salonie, ale nie chcę tej karty, za to MSI Trio będzie dopiero 5 stycznia....

Link to post
Share on other sites
Do 4K lepszy 3080, do niższych rozdzielczości imo 3070.
Mam podobny dylemat, tylko ja mam 8700 bez k. Monitor 1440p 144 hz

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Bierz 3080 jak masz kasę , starczy na dłużej bo też mam monitor 2k 144 Hz tylko że procek 3800x i jest mały botlenecik ale i tak mega . Horizon 120 średnio na ultra .
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...