Skocz do zawartości

Telewizor 65" do salonu, smart tv i konsola


Recommended Posts

Misie moje kolorowe,

 

Poszukuje telewizora do salonu. Odległość miedzy ścianami jakieś 466cm, obetnijmy metr bo kanapa nie będzie dotykała ściany a tv nie będzie wisiał. Początkowo planowałem 55" ale poczytałem i polecali ludzie wziąć rozmiar więcej niż się planowało (no tutaj są dwa rozmiary jakby się czepiać). Jestem otwarty na uwagi, jako kompletny laik jestem ciekaw, może ten rozmiar to przesada?

 

Czego potrzebuje?

  • 65" (przyjmę uwagi)
  • dobre dla oczu
  • możliwość wyłączenia samej matrycy (dziecko, słuchanie muzyki)
  • sprawny, wygodny smart
  • energooszczędny (na miarę możliwości)
  • konsola

Fajnie jakby ktoś przy okazji polecił jakiś soundbar, lub po prostu głośniki, które poleca do tv, nie jestem audiofilem, nie mam specjalnych wymagań, stosunek cena/jakość to główny wyznacznik. Byleby nie było szmelcem, gdzie totalny szarak usłyszy, że coś jest nie tak.

 

Kwota bo też jest ważny parametr, chciałem się zamknąć w 3k, ale wiem już wstępnie przejrzałem oferty i raczej musiałbym ten budżet zrewidować. Chciałbym ustawić 4.5k jako górny limit taki nieprzekraczalny. Natomiast im mniej tym lepiej, poniżej 4k byłoby super :)

Edytowane przez Rutek194
Link to post
Share on other sites

Polecam Ci poniższy model:

 

https://tiny.pl/7t9ks

 

Poniżej odpowiedzi do Twoich wymagań:

  • polecany model jest w wariancie 65",
  • panel IPS (zalety: naturalne kolory, szerokie kąty widzenia),
  • podczas słuchania muzyki przez odtwarzacz tv, można wyłączyć ekran,
  • bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze smart (na wyposażeniu pilot magic z wbudowanym żyroskopem),
  • średnie zużycie prądu to ok. 165 kWh czyli daje to ok. 100 zł rocznie (bardzo mało),
  • telewizor posiada 120 Hz matrycę oraz niski input lag na poziomie 14 ms,
  • kupując ten telewizor możesz liczyć (na chwilę obecną) na rabat 30% od ceny soundbara,

Będziesz bardzo zadowolony z tego telewizora. Cena w promocji za ten tv to 3999 zł więc mieścisz się w zakładanym budżecie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...