Skocz do zawartości

Jaki TV do 2500 zł w 50 calach ze smartem?


Recommended Posts

Hej, ja się podepnę pod pytanie kolegi.

 

Też właśnie poszukuje tv do 50 cali ze smart tv, do powiedzmy 2500-3000 zł

ALE

istotnym dla mnie jest by taki TV mnie NIE PODSŁUCHIWAŁ.

W sensie wszystkie modele z funkcją sterowana głosem ("Samsung, pokaż najlepsze gole polskich piłkarzy" czy jak to tam w reklamie było) ODPADAJĄ.

 

Jestem skazana na jakiś stary model tv bez funkcji Smart?

Czy produkują jeszcze TV dla ludzi przewrażliwionych na punkcie swojej prywatności? Nie chcę być jak u Orwella ;)

Link to post
Share on other sites

Cześć,

Jaki TV polecacie do 2500zł w 50 calach ze smartem? Zastanawiałem się nad Mantą ale boję się, że nie będzie to zbyt dobry wybór. 

Dzień dobry,

 

Lepszą opcją mógłby być np. Sharp w seriach z systemem android tv, np. 50BL3 w cenie 1799, a nawet poszedłbym w większy calarz, spokojnie w tej kwocie da się coś wybrać. W tej półce cenowej będzie to bardzo dobry wybór.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cześć,

Jaki TV polecacie do 2500zł w 50 calach ze smartem? Zastanawiałem się nad Mantą ale boję się, że nie będzie to zbyt dobry wybór. 

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie poniższy model.

https://tiny.pl/7g578

 

Jego cena to ok. 2500 zł (warto śledzić promki):

 

Telewizor posiada 120Hz matrycę idealnie nadającą się do oglądania sportu oraz grania na konsoli. Specjalny filtr z nanocząsteczkami pozwala osiągnąć większe pokrycie palety barw niż w standardowym tv. Ponadto znajdziesz w nim bardzo przyjazny i prosty smart do codziennego użytkowania.

 

 

Hej, ja się podepnę pod pytanie kolegi.

 

Też właśnie poszukuje tv do 50 cali ze smart tv, do powiedzmy 2500-3000 zł

ALE

istotnym dla mnie jest by taki TV mnie NIE PODSŁUCHIWAŁ.

W sensie wszystkie modele z funkcją sterowana głosem ("Samsung, pokaż najlepsze gole polskich piłkarzy" czy jak to tam w reklamie było) ODPADAJĄ.

 

Jestem skazana na jakiś stary model tv bez funkcji Smart?

Czy produkują jeszcze TV dla ludzi przewrażliwionych na punkcie swojej prywatności? Nie chcę być jak u Orwella ;)

Na Twoim miejscu nie martwiłbym się o zbieranie danych przez telewizor. Większą ,,skarbnicą" danych jest Twój telefon, dane jakie w nim przechowujesz, strony oraz social media, które odwiedzasz i pozostawiasz po sobie ,,ślady" :)

Link to post
Share on other sites

Ja w swoim laptopie zakleiłem kamerkę metką sklepową i teraz żaden haker mnie nie zobaczy Ty możesz do tej dziurki w pilocie co w niej jest mikrofon wetknąć watę i zakleić taśmą i nikt cię nie usłyszy.

Link to post
Share on other sites

No tak ale dziwnie jakoś do tv gadać :P albo co gorsza, kiedy mówisz do kogoś a tv wyłapuje sam ;)

A istnieje w tych nowych tv możliwość zablokowania w ustawieniach, tego asystenta głosowego?

Mikrofon (wbudowany w pilot) aktywny jest tylko i wyłącznie jak długo przytrzymujesz guzik na pilocie. Nie naciskasz guzika z funkcją polecenia głosowego = telewizor nic nie słyszy :)

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

Lepszą opcją mógłby być np. Sharp w seriach z systemem android tv, np. 50BL3 w cenie 1799, a nawet poszedłbym w większy calarz, spokojnie w tej kwocie da się coś wybrać. W tej półce cenowej będzie to bardzo dobry wybór.

 

Pozdrawiam

Podpinam się pod odpowiedź, lepiej wydać 1800 zł na ten model niż 2500 zł na inną markę i podobne parametry. Tutaj jest wszystko co potrzebne w adekwatnej do jakości cenie :) Albo wziąć 55 lub 65 cali cali

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...