Skocz do zawartości

Komputer do gier ok 4,5k


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: gry - zarowno te nowe jak i starsze, codzienne użytkowanie
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: pod 4,5k ale jezeli bedzie trzeba to jeszcze moge dorzucic ~300 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? zaraz z poczatkiem maja
  • Których części potrzebujesz?: cala buda  BEZ zasilacza i dysków
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? raczej nie, ale kiedys nie wykluczam
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: monitor benq xl2411 144hz/1920 x 1080 
  • Specjalne wymagania: zalezy mi zeby GPU charakteryzowal brak duzych patologii - czyli zeby mial duza kulture prace i rozsadne chlodzenie i temperatury. rowniez zeby MOBO nie mialo wiekszych problemow ze sterownikami. fajnie by bylo rowniez w przyszlosci na przestrzeni paru lat moc dokonac jakichs modyfikacji.
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? zostaje zasilacz tagan tg700-u33 700 W,  zostaja dyski sdd i hdd ale to jest niewazne

 

  • Moja propozycja zestawu: po przegladzie forum skleiłem cos takiego:

https://proline.pl/koszyk/f674e214

 

Teraz mam do Was pare pytań odnosnie tego zestawu:

-czy moj stary zasilacz pociagnie ten zestaw czy wymagana jest jego zmiana?

-ramy: czy moze warto jednak dolozyc do ramów z taktowaniem 3600?

-wybralem rtx 2060 super gigabyte super gaming oc - czy ta karta spelnia moje wymagania i ogolne normy? czy sa moze jednak duzo lepsze 2060 superki? z gigabyte jeszcze ta wydaje mi sie ok: https://proline.pl/msi-geforce-rtx-2060-super-gaming-x-8gb-gddr6-pci-e-p1368212

 

-czy moze jednak jezeli chodzi o grafike, zdecydowac sie na jakiegos 2070 super?bede zalowal wyboru 2060 super biorac pod uwage obecna sytuacje?

 

z gory dziekuje za pomoc, pzdr:)

 

Link to post
Share on other sites

 

 

zostaje zasilacz tagan tg700-u33 700 W

Jesteś pewien? ile ta konstrukcja ma lat, 10 czy więcej? - po takim czasie to on się kwalifikuje do wymiany.

 

MOBO na B450A PRO MAX, szkoda dopłacać 80zł do Gaming PLus.

RG6V niedostępna, dostępna wersja z wentylatorami RGB.

 

Te Cruciale zdarza się że kręcą się nawet do 3733Mhz przy CL16.

 

GPU na 50zł taniej Gigabyte GeForce RTX 2060 SUPER Gaming 3X

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...