Skocz do zawartości

Przewodowe granie na padzie do X360


Recommended Posts

Witam, chciałbym grać przewodowo na padzie do x360. Pad tradycyjny, OEMowy. Znalazłem m.in. taki kabel: https://allegro.pl/oferta/kabel-do-pada-do-xbox-360-play-charge-1-75m-9004520717?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Zauważyłem, że allegrowicze stosują nazwę Play & Charge. Tylko, że zestaw P&C to kabel + akumulator, który się wkłada w miejsce kabury na baterie AA. Będzie działać pad z samym tym kablem? Nie będzie ładować baterii alkalicznych a tym samym uszkadzając ich? A jak to się będzie miało z akumulatorkami?

Link to post
Share on other sites

Miałem na myśli przewodowo na konsoli. Ten odbiornik jest po to, żeby grać padem z 360 na pc. Chcę przewodowo, bo nawet na wysokim poziomie naładowania baterii wyskakuje "controller disconnected" (raz, przytrzymuję przycisk Guide I jest ok, ale na PS3 nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło) gdy np. jest jakieś osiągnięcie, które będzie trzeba grindować, typu gumki recepturki, albo idling, stracę czas. Korzystam ze zwykłych baterii alkalicznych.

Link to post
Share on other sites

To mnie zaskoczyłeś, bo nie słyszałem, żeby ktoś mając bezprzewodowego pada na konsoli chciał go podłączyć przewodowo. Pad od konsoli nie rozłącza się ot tak. Sprawdź więc czystość styków w pojemniku na baterie, powinny być gładkie, niezaśniedziałe. Tak samo sprężynki w padzie. Jak stwierdzisz, że są zbyt płaskie, możesz je lekko odgiąć.

 

Zrób to i nie będziesz musiał kombinować z kablami.

Link to post
Share on other sites

Jest takie podłużne wejście na samej górze. Na PS3 nie było żadnego problemu (wiem, że tam jest bateria wbudowana), pełna dowolność między bez~ a przewodowym. Myślałem że połączę kablem pad i będzie pobierał prąd z konsoli. Trzeba mieć baterię P&C, żeby kabel działał? Dla mnie kable to żaden big deal, siedzę blisko konsoli.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Czyli z blaszkami wszystko ok? Jakiś czas grałem na bateriach Rocket (zwykłe niealkaliczne) i nic nie przerywało. Rockety są chudsze od alkalicznych, może dlatego?3 dni temu przyszedł kabel. Działa. Jedna rzecz: ładuje zawartość koszyczka. Czyli nieakumulatorki zarżnie a akumulatorki będzie ładował.P.S. Blaszka gdzie się styka plus ma zagięcie, mam tak w obydwu koszykach (mam 2 pady, kupiłem Xboxa jako używanego, rok produkcji 2015).Tak to wygląda:08b8c75469abb699b20f2f27c5f3a0de.jpg

Kupiłem duracelle i... rozłączyło się. Zamówiłem nowy koszyczek. Lepiej przylega, nie ma luzu, na starym jest luz ok. 1-2mm. Poużywam tydzień, może będzie ok.

Edytowane przez ktwkr
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...