Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] Playstation 5


Recommended Posts

Klocka jeszcze rozumiem bez napędu bo jest tam gamepass który po części rekompensuje brak napędu ale u Sony to raczej słabo z tym. Tu jest się zdanym jedynie na ps store, w którym ceny do niskich nie należą... Lepiej imo kupić z napędem i mieć później wybór co do sposobu dystrybucji gier.

Link to post
Share on other sites

Prosty przykład chcesz sobie zagrać w poprzedniego asasyna Origins . 

 

Allegro 50zł.

 

Ps store 290zł.

 

A takich przykładów jest od groma. 

Tak, to prawda - ale te 500 zl roznicy w cenie moge przeznaczyc na psplus+psnow na 3 lata z jakiegos VPN na kiju i miec i tak bardzo duzo gier do wyboru, teoretycznie.. plus i tak mam gamepass na piecu, a chodza sluchy ze moga dodac apke xboxa na ps i bedzie mozna uzywac gamepass

W skrocie - nie zamierzam kupowac zadnych gier tak czy siak, tylko polegac na passie - glownie gram w fpsy na laptopie a konsola taka rozrywka w salonie, co rzuca to rzuca :)

 

Klocka jeszcze rozumiem bez napędu bo jest tam gamepass który po części rekompensuje brak napędu ale u Sony to raczej słabo z tym. Tu jest się zdanym jedynie na ps store, w którym ceny do niskich nie należą... Lepiej imo kupić z napędem i mieć później wybór co do sposobu dystrybucji gier.

no wlasnie idealnie bym chcial series x bez napedu, ale wydali jakiegos one s na kiju co jest gorszy i to o wiele...

 

Ja kupiłem ps5 w wersji digital. Nie lubie obracać płytami i zazwyczaj wszystko i tak kupuje w wersjach cyfrowych.

 

Problemem ps5 tak czy siak będzie rozmiar dysku, przy wersji digital tym bardziej.

oj bedzie bedzie, jeszcze zamiast 1tb jak w xboxie dali 800 cos gb :D no ale w ps kupujesz za 400 zl 1tb nvme wkladasz i tyle, a do xklocka 1tb = 1000zl

A powiedz mi jak juz masz ps5 digital - ps now pozwalalo pobierac lokalnie gry z ps4 na ps4 i ps2 bodajze, ps3 trzeba streamowac - jak to wyglada z ps5, mozesz normalnie pobierac gry ps4 czy musisz streamowac bo nigdzie do tej informacji nie moglem dotrzec.

A i ten kontroler z zyroskopem, mozna tego uzywac w FPSach? Gdyby sie dalo, to switch z pieca juz gwarantowany xD

Edytowane przez uberas
Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze rozumiem to większość gier z ps4 jest we wstecznej kompatybilności, więc po prostu pobierasz gre i odpalasz ja na hardware ps5, żadnego streamingu.

 

A co do tego dysku nvme, nigdzie nikt się nie chwalił czy będą na nim normalnie działać gry z PS5 czy będzie traktowany jako storage - bo przecież się spinają straszliwie, że żeby gry działał dobrze, muszą być na ich ssd. W sensie nie znalazłem nigdzie info o tym, a jestem ciekaw.

 

Więcej powiem w czwartek, bo wtedy powinienem mieć konsole w domu.

Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze rozumiem to większość gier z ps4 jest we wstecznej kompatybilności, więc po prostu pobierasz gre i odpalasz ja na hardware ps5, żadnego streamingu.

 

A co do tego dysku nvme, nigdzie nikt się nie chwalił czy będą na nim normalnie działać gry z PS5 czy będzie traktowany jako storage - bo przecież się spinają straszliwie, że żeby gry działał dobrze, muszą być na ich ssd. W sensie nie znalazłem nigdzie info o tym, a jestem ciekaw.

 

Więcej powiem w czwartek, bo wtedy powinienem mieć konsole w domu.

No tak, teoretycznie ps4 tez jest wstecznie kompatybilny z ps3 - jezeli chodzi o gry to nie mam zadnych pytan - chodzi o samo ps now, bo to streamingowa niby platforma ale ludzie woleli pobierac, wiec udostepnili, ale ps4 tylko moze pobierac lokalnie jakos 90% gier na ps4, ale na ps3 trzeba juz streamowac

Link to post
Share on other sites

No głównie dlatego, że gorszy i wszystko co tam jest dawno ograłem. A w gamepassie wychodzi każda nowa gra od ms.

 

Generalnie xsx to moje główne pudło, ps5 będzie tylko na exy.

No ale właśnie ps5 ma wg mnie o wiele lepszego pada i nie wiem co wybrać + żyroskop który może kiedyś włącza jak na nintendo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...