Skocz do zawartości

Jak tam kondycja psychiczna?


Recommended Posts

18 godzin temu, MiK napisał:

A jak stopy procentowe stałe czy zmienne? 

 

Ile kasy zgarną prawnik? 

 

W naszym pieknym kraju nie ma czegoś takiego jak stałe stopy procentowe.

 

prawnika nie mam - doradca kredytowy dostanie prowizje z banku za nagonienie klienta. ode mnie grosza nie wziął

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, joker5513 napisał:

prawnika nie mam

 

Nie chciałeś pokazać jakiemuś prawnikowi umowy co by przetłumaczył na nasze? 

 

2 godziny temu, joker5513 napisał:

W naszym pieknym kraju nie ma czegoś takiego jak stałe stopy procentowe.

 

Nie boisz się, że z czasem rata może wzrosnąć? 

 

Sorry za wścibskość ale trochę się interesuję. 

Link to post
Share on other sites

Miałem teraz taki miesiąc, w którym wszystko mnie wnerwiało, wszystko przeszkadzało, tu i tam pobolewało. Nie mogłem się niczym porządnie zająć na dłużej niż 15 minut. Dochodziły trudności z zaśnięciem, czyli burza mózgu. Miałem coś takiego w przeszłości, ale wtedy to trwało najdłużej jeden dzień. Żona mi znalazła darmowego psychologa, więc poszedłem. Rozmowa trwała ok godziny. Na koniec, przemiła pani poinformowała o kolejnej wizycie, jeśli będę jej potrzebował, natomiast według niej problemem u mnie jest "pesel", który powoli daje o sobie znać i moim zadaniem jest to zrozumieć i przyjąć do wiadomości. Podziękowałem, wyszedłem i wszystko minęło. Czyli faktycznie, jak mówiła psycholog, stworzyłem sobie blokadę, której nie potrafiłem pokonać. A tu jedna rozmowa i powrót do jako takiej normy...")

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jak tam kondycja psychiczna? za******a wręcz :D Wolna sobota, zresztą, jak każda inna, zarobki jakieś dwa razy większe niż w poprzednim zakładzie pracy, sama praca - budowlanka na własnej działalności - szef bardzo spoko, współpracownicy także, tempo nieśpieszne. Nic, tylko ciułać Oreny :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

No ja wczoraj to nie wiedziałem jak się nazywam po robocie. Dawno już takiego hardkoru nie doznałem. O 7 rano miałem jedną krótką przerwę a później młyn centrum - powsin cały czas w korkach do 15 non stop jazda około 160 kilometrów i dwa razy po 5 minut wymuszone po czasie odjazdu z krańca na siusiu. Wszystko w normie... ciężko tu mówić o tak chwalonym przez pewne organizacje i władzę miasta bezpieczeństwie jak w 10 godzinie powożenia na tak ciężkiej linii człowiek jest półprzytomny i jeszcze słucha przykrych, mocno chamskich słów od pasażerów jakby to była wszystko jego wina. Kupił bilet to wymaga niczym król. Życie.

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja mam covida albo Laysy karbowane o smaku papryki to mega gó**o jest %-)

 

W sobotę ciśnienie zeszło, 4 piwa zaliczone, w tym 2 sztosy. Do tego szisza więc combo idealne. Jest siła na mikołaje, cocacole i inne gówna z otoczenia.

 

@BlackCoffeTo załóż na czoło i jak ktoś wchodzi to głowa w dół, może się nie skapną :rotfl:

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, buszi napisał:

To załóż na czoło i jak ktoś wchodzi to głowa w dół, może się nie skapną :rotfl:

Jak będę w domu to dam swoje zdjęcie w maseczce jaką zafundował mi zakład pracy, ona naprawdę zajmuje prawie całą twarz :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Spoiler
10 godzin temu, worm napisał:

Naked woman in yellow gas mask. Environmental metaphor. Stock Photo by  ©vladvitek 32786657

 

 

Obraz pt. "Przygodny seks" rok 2030, autor nn.

 

A u mnie jak co roku w tą porę lekka chandra, bilansuje trochę ruchem i witaminą D w pastylkach więc chyba nie jest chyba najgorzej.

Szczerze to nienawidzę tej pory za jedno, zbyt szybko robi się ciemno, wstaję noc, wychodzę z pracy noc, pocieszam się że już tylko tydzień a potem jak wrócę do pracy po nowym roku to dzień będzie się już wydłużał. 

 

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
18 minut temu, joker5513 napisał:

Ciesz się że masz urlop między świętami i nowym rokiem

Też chyba pójdę 3 dni między świętami, muszę sobie urlopu trochę nagromadzić na przyszły rok - przyda mi się :)

Co nie zmienia faktu, że już od 22.12 dzień się zaczyna wydłużać.;)

Ale fakt faktem pupowato w tym roku wypadły praktycznie wszystkie święta a i w przyszłym wiedzę wcale nie lepiej to wygląda.:(

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...