Skocz do zawartości

Komputer + Monitor 7000 zł


Recommended Posts

Cześć

 

Panowie, budżet który obecnie mam to 7k.

W tej kwocie bądź kilka stówek plus/minus

chciałbym otrzymać świetnej jakości monitor gamingowy oraz komputer.

Pytanie czy w tej kwocie damy radę złożyć taki zestaw który pozwoli mi grać w najnowsze tytuły typu COD Warzone na ULTRA mając naprawdę dużą ilość FPS?

Chcę by ten zestaw na spokojnie w późniejszym okresie pozwolił mi podłączyć drugi monitor i bym mógł bez problemu streamować.

 

Prośbę kieruje do was bo potraficie dobrać sprzęt w taki sposób że jest to wszystko ze sobą kompatybilne, a nie że karta graficzna jest za mocna dla procesora, bądź inne problemy które mogą później z tego wyjść.

 

*Prosiłbym również o informację, czy zestawy które są ładne dla oka, w sensie buda z oknem z podzespołami które mają RGB led, najczęściej spotykane w serii Aorus można dostać już w tych pieniądzach czy jednak trzeba już tu sporo doliczyć?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie prosiłbym o pomoc, by zestaw był kompatybilny z podzespołami i by nie wsadzać w niego elementów które przydałyby się osobom pracującym przy renderingu a nie graczom, wydaje mi się że 16 GB ram jest wystarczające dla gracza, powyżej 16 GB jest chyba tylko dla osób korzystających z programów typu Cinema 4D itp, zresztą Ram można dokupić w razie czego, więc wolałbym w tym przypadku lepszą kartę graficzną, dysk SSD 500 GB wystarczy, bo nie mam zdjęć ani filmów na komputerze, 2/3 gry i później usuwam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Lankers
Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie prosiłbym o pomoc, by zestaw był kompatybilny z podzespołami i by nie wsadzać w niego elementów które przydałyby się osobą pracującym przy renderingu a nie graczom, wydaje mi się że 16 GB ram jest wystarczające dla gracza, powyżej chyba tylko dla osób korzystających z programów typu Cinema 4D itp, zresztą Ram można dokupić w razie czego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pewnie że możesz  ramu dołożyć z czasem ,są tu na forum spece którzy ci pomogą :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Na poważnie polecam ten zestaw w budżecie https://proline.pl/koszyk/0c37e8d6

 

Po co mi 1 TB dysk HDD i SSD, wystarczy 1 dysk SSD 500 GB max, gram max w 2/3 gry potem usuwam, zreszta kostki Ram czy dodatkowy dysk to kwestia tylko dokupienia w późniejszym etapie, najważniejsza jest dla mnie baza.

 

Bardziej mnie zastanawia jakieś porównanie, co się sprawdzi lepiej Radeon czy Geforce,

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Co do zestawu Kajtka jest on najlepszy z dotychczasowych jednak zmieniłbym 3700x na ryzena 3600 i kręcił go (gdy już zabraknie mu pary) oraz obudowę na Krux'a a pozostały tysiąc zostawić i doskrobać 300zł na RTX 2080 Super.

 

Dlaczego 3600? Bo o ile minimalny fps będzie na poziomie 3700X i 5700XT to maksymalny na pewno będzie się różnił na korzyść mojego zestawu a zawsze te 144fps ny się przydały.

 

Cena koszyka tylko dzisiaj bo promo na zasilacz 650w w cenie wersji 550 od Kajtka.

https://proline.pl/koszyk/9cb462bc

 

Co do monitora, to tylko moja opinia ale wstrzymaj się, ostatnio masa promocji jest za 1k można kupić ten monitor z koszyka.

Link to post
Share on other sites
Co do zestawu Kajtka jest on najlepszy z dotychczasowych jednak zmieniłbym 3700x na ryzena 3600 i kręcił go (gdy już zabraknie mu pary) oraz obudowę na Krux'a a pozostały tysiąc zostawić i doskrobać 300zł na RTX 2080 Super.

 

Dlaczego 3600? Bo o ile minimalny fps będzie na poziomie 3700X i 5700XT to maksymalny na pewno będzie się różnił na korzyść mojego zestawu a zawsze te 144fps ny się przydały.

 

Cena koszyka tylko dzisiaj bo promo na zasilacz 650w w cenie wersji 550 od Kajtka.

https://proline.pl/koszyk/9cb462bc

 

Co do monitora, to tylko moja opinia ale wstrzymaj się, ostatnio masa promocji jest za 1k można kupić ten monitor z koszyka.

 

Link nie działa :(

Co do monitora, to mogę poszukać nawet używki a z gwarancją, natomiast sam komputer wolałbym kupić nowy i mieć gwarancję

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

https://proline.pl/koszyk/e7e8d3ce

 

Jeśli upolujesz monitor do tysiąca to masz 7 tysięcy jak ulał. Szkoda tylko że nie mają Krux LEDA bo lepsza od tej co w koszyku. Co do 2080 super to szukaj outletów z xkom, pełna gwara a czasami brakuje np przejściówki, gumowych zaślepek do zasilacza albo plakatów a cena 3000zł. Oczywiście sprawdzić przy kurierze.

Edytowane przez gural23
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
https://proline.pl/koszyk/e7e8d3ce

 

Jeśli upolujesz monitor do tysiąca to masz 7 tysięcy jak ulał. Szkoda tylko że nie mają Krux LEDA bo lepsza od tej co w koszyku. Co do 2080 super to szukaj outletów z xkom, pełna gwara a czasami brakuje np przejściówki, gumowych zaślepek do zasilacza albo plakatów a cena 3000zł. Oczywiście sprawdzić przy kurierze.

 

Pięknie dziękuje!

Odnośnie samej obudowy, jeśli znasz jakieś fajne właśnie Led to proszę o info, bo tak jak mówię +\- zawsze te kilka stówek znajdę, a jak mam składać zestaw to niech to już wygląda i działa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Oczywiście ze może ale po co? Budżet to budżet. Nastawienie na gry ma się skupić na wyświetlanym FPS i ich ilości w przyszłości (144hz). Dysk M.2 można dołożyć w przyszłości ale różnica w czasie instalacji chyba nie jest taka ważna. W grze to raczej różnicy nie odczujesz, chyba że z 4 sekundy wczytywania dłużej będzie się ładować.

 

Co do obudowy to nie widzę sensu zakupu powyżej 250zł chyba ze ktoś chce workbench, ITX, aluminiową obudowę albo rozbudowane chłodzenie wodne które wykluczamy w tym zestawie.

 

Zestaw wysłałem, prześledź ceneo. W niektórych sklepach ceny mogą się wahać (patrz k-kom, morele, proline bądź inne zaufane). Jeśli chcesz grać w 2K to 3600+2080s. Gdybyś jednak nie potrzebował 2k to zejdź do 1080p i 5700XT.

 

Jak wcześniej wspomniałem możesz szukać 2080 super outlet na allego za ok. 3000zł albo w sklepie nawet przyzwoitego gigusia 3300zł

 

A jeśli nie pali się z zakupem to dzwoń lub pisz na FB. Pytaj czy dadzą np. darmową wysyłkę, montaż albo jakiś rabat. Albo że u konkurencji jest taniej (tylko nie jakieś bazarki Janusza).

Edytowane przez gural23
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Oczywiście ze może ale po co? Budżet to budżet. Nastawienie na gry ma się skupić na wyświetlanym FPS i ich ilości w przyszłości (144hz). Dysk M.2 można dołożyć w przyszłości ale różnica w czasie instalacji chyba nie jest taka ważna. W grze to raczej różnicy nie odczujesz, chyba że z 4 sekundy wczytywania dłużej będzie się ładować.

 

Co do obudowy to nie widzę sensu zakupu powyżej 250zł chyba ze ktoś chce workbench, ITX, aluminiową obudowę albo rozbudowane chłodzenie wodne które wykluczamy w tym zestawie.

 

Zestaw wysłałem, prześledź ceneo. W niektórych sklepach ceny mogą się wahać (patrz k-kom, morele, proline bądź inne zaufane). Jeśli chcesz grać w 2K to 3600+2080s. Gdybyś jednak nie potrzebował 2k to zejdź do 1080p i 5700XT.

 

Jak wcześniej wspomniałem możesz szukać 2080 super outlet na allego za ok. 3000zł albo w sklepie nawet przyzwoitego gigusia 3300zł

 

A jeśli nie pali się z zakupem to dzwoń lub pisz na FB. Pytaj czy dadzą np. darmową wysyłkę, montaż albo jakiś rabat. Albo że u konkurencji jest taniej (tylko nie jakieś bazarki Janusza).

 

Konkretnie i rzeczowo, dziękuje pięknie!

Wszystkiego dobrego życzę :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

 

 

Odnośnie samej obudowy, jeśli znasz jakieś fajne właśnie Led to proszę o info, bo tak jak mówię +\- zawsze te kilka stówek znajdę, a jak mam składać zestaw to niech to już wygląda i działa :)

 

Wrzuć może w https://proline.pl/obudowa-phanteks-eclipse-p400a-tempered-glass-argb-czarna-p1378150

Taniej https://proline.pl/obudowa-silentiumpc-signum-sg1v-evo-tg-argb-spc248-p5485230

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...