Skocz do zawartości

Drukarka dla nauczycielki do 450zł druk mono 500-1000stron miesięcznie


Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule, potrzebuję samej drukarki dla teściowej, z wymagań to jedynie wifi, z rzeczy na których mi zależy to możliwie tania eksploatacja oraz niezawodność.

Wstępnie myślałem o czymś laserowym, np BROTHER HL-1210WE lub HL-1210WE ponieważ od kilku lat sam mam brothera jednak jest to atramentówka.

Czy ktoś może doradzić czy jest to dobry wybór bądź też zaproponować coś innego? 

Pozdrawiam forumowiczów  :P

 
Link to post
Share on other sites

Ja w pracy używam czegoś takiego. Atramentówka na dolewane tusze. Komplet słoiczków starcza na jedno napełnienie, które z kolei wystarcza na około 6 miesięcy intensywnego druku. Jest WiFi, NFC, jest wsparcie dla Win/Mac, MFC (podajnik do skanera; max 25 kartek; autoobrót). Polecam

G9NC0Vy.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja bym brał.

A ja nie. Dlaczego?

  • ten co podlinkowałeś to regenerat; jakość bankowo przynajmniej (-10%) o trwałości nie wspominając;
  • nie wiemy czy w tonerze było wymieniane cokolwiek mechanicznego czy tylko sam proszek drukujący;
  • nawet jeśli dobity do 100; to i tak nie znamy jakości/pochodzenia/składu proszku drukującego;

Dlatego.

Link to post
Share on other sites
Witam, tak jak w tytule, potrzebuję samej drukarki dla teściowej, z wymagań to jedynie wifi, z rzeczy na których mi zależy to możliwie tania eksploatacja oraz niezawodność.

Wstępnie myślałem o czymś laserowym, np BROTHER HL-1210WE lub HL-1210WE ponieważ od kilku lat sam mam brothera jednak jest to atramentówka.

Czy ktoś może doradzić czy jest to dobry wybór bądź też zaproponować coś innego?

Pozdrawiam forumowiczów :P

Proszę kupić canon pixma mg5750 najtańsza w eksploatacji drukarka 3w1 komplet tuszy zamienników po 15zl.

 

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Kup drukarkę laserową a nie atrament. Prędzej czy później z atramentem będą problemy. W domu mam laser HP. Teraz ma 60 000 wydrukowanych stron i non stop na zamiennikach. Nic się nie dzieje. Co prawda nie ma WiFi, ale można kablem podpiąć pod dowolny router WiFi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...