Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

Chciałbym złożyć skrzynię do kompa do 1600zł.. Wiem że za taka cene potwora wydajnosci nie złoże ale zalezy mi by wiekszość gier na nim chodziła a w szczególnośći PES2011 i FIFA2011 jeśli się da na maksymalnych wymaganiach. Max rodziałka jaka generuje moj monitor to 1280x1024 wiec na takiej bym zazwyczja grał,

Dysk nie musi być wielki, obudowa również może być zwyczajna. Zakupu bym najprawdopodobniej dokonał na www.gral.pl <-- wydaje mi się ze to najtanszy sklep moze sie myle... O/C raczej nie bedzie robione chyba ze lekko automat z pod płyty

 

Moja propozycja:

 

Procesor : AMD Athlon II X3 455 BOX 3.3GHz

Płyta: Gigabyte GA-MA78LMT-S2 AMD 760G

Pamięci: DDR3 4GB 1600MHz Kingston HyperX (2x2GB, DualDDR, CL9)

Dysk: WD 500GB, SATA-III, 16MB (WD5000AAKX) Caviar Blue

Napęd: LG GH-22NS70

Grafa: Radeon HD6790 Sapphire 1024MB GDDR5

Obudowa: AeroCool PGS VS-4 Black

Zasilacz: ATX 550W Chieftec GPS-550A

 

Cena: 16xx zł :/

 

Proszę o fachowe porady co zmienic itp... bo za bardzo to ja sie nie znam:) a moze polecicie mi tanszy sklep..

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Im2Crazy4U
Link to post
Share on other sites

Ja zmienił bym Procesor na AMD Phenom II x4 955.

Grafika moze zostać lecz lepiej było by złożyć pod GeForce 470GTX.

Zastanów się. To zwiększy wydajność

A i ram Wystarczy 2 GB. 1333

 

Kwota nie może przekroczyć 1600zł... a wymieniajac na 470gtx i phenoma cena mocno skoczy :/

Link to post
Share on other sites

Jezeli rzeczywiscie to jest jego obecny komputer to przesiadka na Athlona jest bezsensu.

Procesor: Core 2 Duo E8400 rev. E0

Wentylator: Scythe Ninja 2

Grafika: Gigabyte GTX280

Pamieci: 4GB patriot cl4 800mhz

Płyta: ASUS P5NT-Deluxe

Zasilacz : Chieftec 750W

2 napedy: LG DVD i nagrywarka DVD z lightscrible

Dysk: Seagate 500GB

Obudowa: Aerocool extreme engine 3t

Link to post
Share on other sites

Jezeli rzeczywiscie to jest jego obecny komputer to przesiadka na Athlona jest bezsensu.

 

po co się przesiadać? Ten komputer wcale nie jest zły. Okej rozumiem chcesz mieć nowy . JA TEŻ CHCE!!!!!!!

Ale nie kupie szajsu . Wiec Skrzynia za 1600 nie opłaca siię przy obecnym zestawie !... poczekaj na wypłąte

Tyle z mojej strony ;))

Link to post
Share on other sites

W takim razie nie wiem po co zmiany. Aż tak bardzo jesteś niezadowolony z jego wydajności? Może wystarczyłaby zmiana procka na jakiegoś Quada, grafy na coś pokroju GTX560Ti, zasilacz masz bardzo mocny, chłodzenie na procesor także świetne.

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

Jezeli rzeczywiscie to jest jego obecny komputer to przesiadka na Athlona jest bezsensu.

 

Żadnej przesiadki nie mam zamiaru robić ;)

to sa 2 zupelnie rozne sprawy, zastanawiam sie ile dostane za moj zestaw bo chodzi mi taka mysl po glowie by sprzedac i kupic lapka, a ten zestaw za 1600zł to dla szwagra któremu obiecalem ze popytam na benchmarku jaki najlepszy wybor bedzie;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...