Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Dziwnie się czuję po uzupełniającym szczepieniu, po około godzinie od wzięcia praktycznie cały dzień boli mnie serce i strasznie mnie suszy. Jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza. Swoją drogą niezły pier#olnik w południowym szpitalu. Ludzi pierdylion jak w metrze centrum o 8 rano, godzina szczepienia mało istotna (łapa Szarika do igły ponad 40 minut po planowanym czasie a byłem 10 minut przed). Kolejka na około 50 osób, jedyny plus taki, że w miarę sprawnie szło. Następnym razem wybiore jakiś mniej oblegany punkt szczepień, może aptekę.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Szarik napisał:

Dziwnie się czuję po uzupełniającym szczepieniu, po około godzinie od wzięcia praktycznie cały dzień boli mnie serce i strasznie mnie suszy. Jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza. Swoją drogą niezły pier#olnik w południowym szpitalu. Ludzi pierdylion jak w metrze centrum o 8 rano, godzina szczepienia mało istotna (łapa Szarika do igły ponad 40 minut po planowanym czasie a byłem 10 minut przed). Kolejka na około 50 osób, jedyny plus taki, że w miarę sprawnie szło. Następnym razem wybiore jakiś mniej oblegany punkt szczepień, może aptekę.

 

#ostatnia_prosta :) 

Screenshot_59.png

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

To logiczne przecież, im więcej zaszczepionych tym "mocniejsze" wersje virusa przeżyją. Selekcja naturalna. I potem te szczepy zaczszepieni przenoszą dalej. Nie dosyć, że są potencjalne dużo bardziej niebezpieczni to uzależniają się od kolejnych dawek. Uzależniają swój system immunologiczny.  

 

Im mocniejszego antyvirusa ma komp tym tylko mocniejsze virusy przejdą przez niego dalej. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się spotkać myślącą osobę tutaj @MiK :banan:
Jeśli ktoś nie boi się poznania prawdy i ma dosyć syfu przepychanego przez opłacone media i przez wykupionych lekarzy to polecam chociażby śledzić prof. dr hab. n. biol. Roman Zieliński i zajrzeć do jego nowej książki: https://www.e-gene.eu/Kowidowy zawrót głowy.pdf 
Rok temu nie było żadnego wirusa, po prostu ludzie chorowali na grypę, a media rozdmuchały "sztuczną pandemię". W 2021 roku ludzie chorują / umierają na objawy poszczepienne, a wina jest zwalana na osoby niezaszczepione. :D 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości poczytałem posty w tym wątku z zeszłego roku i nie mogę uwierzyć jak niektóre osoby są obłudne.
Rok temu był nakaz chodzenia w maseczkach.
W TV powiedzieli że kawałek szmatki na pysku ma właściwości magiczne i chroni przed złym wirusem. Ludzie uwierzyli w tą magię i zaczęli atakować tych co nie chcieli uwierzyć. Tak samo jak dziś podpierali się danymi naukowymi na zbawienną moc kawałka szmaty. Paradoksem jest to, że dziś tych co nie uwierzyli wyzywa się od foliarzy a wyzywają osoby które wierzyły w szmatkę, czyli jak ich nazwać? Szmatkarze? Szmaciarze?
Minął rok w tv zmieniła się narracja i dziś aktywni użytkownicy szmatek sami zapomnieli o jej mocy, nie biegają w niej, nie jeżdżą w niej na rowerach a jeszcze rok temu byli gotowi przyszywać ją niewiernym żywcem do twarzy.
Dziś wierzą w zbawienną moc szczepionki, tak samo aktywnie bronią jej popierając się różnymi badaniami i gotowi są do krucjaty przeciwko niewiernym.
Czemu dziś nie biegacie w szmatkach???
Przecież były takie super.
Dziś wyzywacie wszystkich którzy nie chcą się zaszczepić tak jak w zeszłym roku wyzywaliście wszystkich, którzy nie chcieli chodzić w maseczkach na otwartej przestrzeni.
Pytanie co w przyszłym roku będzie waszym obiektem kultu? Może nowe tabletki na covid? I tak to historia znów zatoczy koło...

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, marik81 napisał:

Tak z ciekawości poczytałem posty w tym wątku z zeszłego roku i nie mogę uwierzyć jak niektóre osoby są obłudne.
Rok temu był nakaz chodzenia w maseczkach.
W TV powiedzieli że kawałek szmatki na pysku ma właściwości magiczne i chroni przed złym wirusem. Ludzie uwierzyli w tą magię i zaczęli atakować tych co nie chcieli uwierzyć. Tak samo jak dziś podpierali się danymi naukowymi na zbawienną moc kawałka szmaty. Paradoksem jest to, że dziś tych co nie uwierzyli wyzywa się od foliarzy a wyzywają osoby które wierzyły w szmatkę, czyli jak ich nazwać? Szmatkarze? Szmaciarze?
Minął rok w tv zmieniła się narracja i dziś aktywni użytkownicy szmatek sami zapomnieli o jej mocy, nie biegają w niej, nie jeżdżą w niej na rowerach a jeszcze rok temu byli gotowi przyszywać ją niewiernym żywcem do twarzy.
Dziś wierzą w zbawienną moc szczepionki, tak samo aktywnie bronią jej popierając się różnymi badaniami i gotowi są do krucjaty przeciwko niewiernym.
Czemu dziś nie biegacie w szmatkach???
Przecież były takie super.
Dziś wyzywacie wszystkich którzy nie chcą się zaszczepić tak jak w zeszłym roku wyzywaliście wszystkich, którzy nie chcieli chodzić w maseczkach na otwartej przestrzeni.
Pytanie co w przyszłym roku będzie waszym obiektem kultu? Może nowe tabletki na covid? I tak to historia znów zatoczy koło...

Daj spokój ludzie kiedyś nie mieli telefonów,telewizorów ani internetu ale mieli rozum,charakter,jaja i honor :) Teraz mają dostęp do do wszystkiego na wyciągnięcię ręki a zachowują się jak ciemnogród ... Na dniach zaczną im mówić że białe jest czarne i w to uwierzą,bo przecież jakiś pożal się boże ekspert powiedział to faktycznie tak jest :D Pamiętam jak śmiano się z tych co przed 1 falą mówili że będzie 5 i 10 bez końca i co ? Już mamy 4 a nie zapowiada się żeby była ostatnią ... Maseczki ? Śmiech na sali,chodzi o zwykłą tresurę ludzi,o nic więcej :) Zachodzisz do przychodzi czy urzędu i co widzisz ? 90% osób ma maseczke na samych ustach albo brodzie ahahhah noc odkryty a i usta nawet więc przed czym to ma chronić,pomijam już fakt że maseczki same w sobie przed niczym nie chronią i piszę to nawet na OPAKOWANIU ... I trzeba zakładać maskę i mówią to osoby które mają ja na brodzie ?To w jakim celu mam ją zakładać ? Rozumiem że w celu tresury bo z pewnością nie w celu bezpieczeństwa :) Pomijam już fakt że 90% polityków,lekarzy i osób medialnych chodzi w masce tylko przed kamerą ... Jeden wielki cyrk na kółkach,pokazuje tylko rządzącym jakich mają naiwnych i głupich obywateli mimo XXI wieku,pewnie sami przecierają oczy ze zdumienia ahahahaha.Tak samo jak wszystkie socjale typu 500+ itp.Które rząd wam "daje" szkoda tylko że rząd nie ma swoich pieniędzy wiec nie wiem z czego wam dają,ale to też łykneliście jak młode pelikany nie widząc że oddajecie to w podwyżkach,podatkach itp.Teraz już się zaczynają wielkie podwyżki,inflacja itd.Wszystko za sprawa covid,odbudowa Polski etc.tak tak,na bajki zapraszam po 19 :) Za chwilę za 100 zł będzie można sobie wytrzeć dupkę albo kupić litr paliwa,chleb i paczkę masła :) No ale nic wierzcie dalej,szczepcie się dalej przed wami kolejne 20 dawek szczepień,kolejne 20 wariantów wirusa oraz 20 kolejnych lockdownów ... I wiadomo że to wszystko przez tych NIE zaszczepionych ahahahahhaahahaha szkoda tylko że Izrael jest najbardziej wyszczepiony i guzik to dało.Pozdrawiam

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to już wrzucałem na temat amantadyny, ale wrzucę jeszcze raz 
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.10.13.20211797v2.full-text

Oczywiście nie jest to pełnoprawne badanie kliniczne, ale raczej nie nastraja pozytywnie do amantadyny

Polecam przeczytać a nie wierzyć w jakieś jutubowe głupoty gdzie nawet nie ma linków do cytowanych w filmiku artykułów. Macie zresztą też ten artykuł o amantadynie z filmiku https://www.nature.com/articles/s42003-021-02866-9

 

 

Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Presidente napisał:

nie nastraja pozytywnie do amantadyny

Śmiertelność jest bardzo niska, dla tych którym podano amantadyne najniższa.
Mieści się to pewnie w różnicy błędu statystycznego, ale nie można powiedzieć że te dane wskazują na nieskuteczność leku.

Screen Shot 12-04-21 at 03.15 PM.JPG

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co dzisiaj siedzi w ludziach, że działania zmierzające do ochrony ich zdrowia i życia traktują jak tresurę i zamach na ich wolności. Faktycznie, jest dostęp do internetu i wiedzy, a ludzie jakby głupsi. Mówię o antyszczepionkowcach. Czy to wina maseczek, że masa buraków, być może przekonanych przez antyszczepionkowców, nosi je na brodzie? Po prostu u nas tak jak w Rosji, w du**e mamy wszelkie procedury, polak wie lepiej. Kto normalny mówił kiedykolwiek, że maseczka to arcylek powstrzymujący wirusa? To są wszystko środki ograniczające rozprzestrzenianie się wirusa i tyle. I jak stosowane odpowiednio i z głową to przynoszą efekty. No i oczywiście po szczepionkach rośnie drugi fiut, jaja puchną i w ogóle jest do du*y. Coś mi to przypomina... jak straszono, że żydzi dzieci na macę porywają.

  • Lubię to 1
  • Haha 2
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, marik81 napisał:

Minął rok w tv zmieniła się narracja i dziś aktywni użytkownicy szmatek sami zapomnieli o jej mocy, nie biegają w niej, nie jeżdżą w niej na rowerach a jeszcze rok temu byli gotowi przyszywać ją niewiernym żywcem do twarzy.
Dziś wierzą w zbawienną moc szczepionki, tak samo aktywnie bronią jej popierając się różnymi badaniami i gotowi są do krucjaty przeciwko niewiernym.
Czemu dziś nie biegacie w szmatkach???

Ja od samego początku z racji okularów byłem antymaseczkowy i nigdy nie nosiłem ich chyba że z przymusu. Natomiast gdy tylko pojawiły się szczepionki na horyzoncie to namawiam wszystkich znajomych i jednocześnie dyskretnie segreguję na wartych zaufania i antynaukowych szurów :D 

@Szy3ki Sorry za długi post, dzisiaj nie dam rady

3 godziny temu, xbk123 napisał:

Nie wiem co dzisiaj siedzi w ludziach, że działania zmierzające do ochrony ich zdrowia i życia traktują jak tresurę i zamach na ich wolności. Faktycznie, jest dostęp do internetu i wiedzy, a ludzie jakby głupsi

Niestety ruska propaganda ma u nas coraz mocniejszy wpływ. Nie przejmuj się zdaniem innych i wierz w siebie, będzie dobrze ;) Taką mam przynajmniej nadzieję, na zachodzie już wjeżdżają obowiązkowe szczepienia pomału.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, xbk123 napisał:

zamach na ich wolności

 

A to że nie mogę wejść do restauracji albo kina po przekroczeniu limitów? Nawet jeżeli właściciel też jest "antyszczepionkowcem", ale "prawo" go do tego zmusza? A przymusowe zamykanie lokali w tamtym roku? 

 

.

 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, xbk123 napisał:

Nie wiem co dzisiaj siedzi w ludziach, że działania zmierzające do ochrony ich zdrowia i życia traktują jak tresurę i zamach na ich wolności. Faktycznie, jest dostęp do internetu i wiedzy, a ludzie jakby głupsi. Mówię o antyszczepionkowcach. Czy to wina maseczek, że masa buraków, być może przekonanych przez antyszczepionkowców, nosi je na brodzie?

Widzisz do czego doszło,taki był ich cel,działanie z myślą  m.in. o tym,żeby nas podzielić i żeby zmuszać pod pretekstem bądź podstępem do szczepień.Jakim prawem się pytam?Nikt nie będzie decydował o moim zdrowiu i życiu! Państwo nigdy nie troszczyło się o obywatela bezinteresownie.Wymień powinności Państwa wobec obywatela a obywatela wobec Państwa - co z jednej strony dostajemy a z drugiej jest nam najcenniejsze odbierane.Tutaj nie trzeba Jackowskiego,będziecie mogli tylko posłuchać :....

 

 

10 godzin temu, xbk123 napisał:

Kto normalny mówił kiedykolwiek, że maseczka to arcylek powstrzymujący wirusa? To są wszystko środki ograniczające rozprzestrzenianie się wirusa i tyle. I jak stosowane odpowiednio i z głową to przynoszą efekty.

W tym sęk,że wszyscy co napędzają ten cyrk covidowy są nie normalni.

 

 

 

10 godzin temu, xbk123 napisał:

No i oczywiście po szczepionkach rośnie drugi fiut, jaja puchną i w ogóle jest do du*y. Coś mi to przypomina... jak straszono, że żydzi dzieci na macę porywają.

Tutaj moim zdaniem tym co chcą, powinni w pierwszej kolejności jądra szczepić bo głowy służą im do przytakiwania.To takie damy i lorysy z grupy społecznej kolorowej tęczy których miejscem jest klatka.
-dla nie wiedzących damy i lorysy to papugi ;)

     „Kto ma rozum, ten ma źródło życia, lecz głupota jest karą dla głupców”

 

 

 

Globalne elity dążą do zresetowania kapitalizmu. Wykorzystują pandemię koronawirusa, którą same wywołały, aby pozbawić nas resztek wolności i przejąć pełną kontrolę nad światem. To część starannie zaplanowanego spisku.

Przymusowe szczepienia, które jeszcze rok temu jak głośno krzyczano, miały być dobrowolne, w niektórych państwach stają się nie fikcją lecz najprawdziwszą prawdą.

Bo pseudo władza musi się pozbyć szczepionek, których zakupiła kilka razy więcej niż ludzi w kraju mieszka. Reżim medyczny przechodzi w faszyzm, segregowanie ludzi to nic innego jak ponure lata 30 w Rzeszy. Wolność w UE pozostała tylko na papierze i mgielnym wspomnieniem. Najgorsze jest to, że szczepionki nic nie dają a co więcej wciąż podtrzymują i mutują tą broń biologiczną, nad którą zapewne pracowano od kilku lat. Szkoda, że ludzkość nie potrafi samodzielnie myśleć i zachować samokontrolę, tylko poddaje się tej nachalnej propagandzie i szantażowi. Bierność społeczeństwa i ustępliwość oznacza zwycięstwo grupki szaleńców, którzy dążą do przejęcia całkowitej władzy, niezależnie od tego ile będzie ofiar ich szatańskiego układu zwanego Porządkiem Nowego Świata.

Coraz większy  Half-Life na tym Świecie.

 

Każdy kto uwierzył w te brednie covidove i popierał to szaleństwo jeszcze będzie się bił w głowę.

 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Jejku, taki poziom paranoi to już nawet nie folia tylko chyba farmacja. 

 

9 godzin temu, zbiku90 napisał:

Niestety ruska propaganda ma u nas coraz mocniejszy wpływ. 

Niestety znaleźli idealne medium i podejście. Dziel i rządź. 

 

9 godzin temu, MiK napisał:

 

A to że nie mogę wejść do restauracji albo kina po przekroczeniu limitów? Nawet jeżeli właściciel też jest "antyszczepionkowcem", ale "prawo" go do tego zmusza? A przymusowe zamykanie lokali w tamtym roku? 

 

Wolność nie polega na robieniu wszystkiego co się podoba. 

 

17 godzin temu, leto87 napisał:

Śmiertelność jest bardzo niska, dla tych którym podano amantadyne najniższa.
Mieści się to pewnie w różnicy błędu statystycznego, ale nie można powiedzieć że te dane wskazują na nieskuteczność leku.

 

Korelacja nie oznacza przyczynowości a tutaj nie ma żadnego mechanizmu mogącego to sugerować. 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, ernorator napisał:

Wolność nie polega na robieniu wszystkiego co się podoba. 

 

Oczywiście. Ale gdy inni coś mogą, a inni nie, to nie jest wolność (lub jej brak) tylko niesprawiedliwość. 

 

.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, zbiku90 napisał:

Niestety ruska propaganda ma u nas coraz mocniejszy wpływ. Nie przejmuj się zdaniem innych i wierz w siebie, będzie dobrze ;) Taką mam przynajmniej nadzieję, na zachodzie już wjeżdżają obowiązkowe szczepienia pomału.

I cieszysz się z tego że chcą zmuszać kogoś do czegoś na siłę :) ? Dzięki takim osoba jak Ty i podejściu za jakiś czas trzeba się będzie szczepić przed każdorazowym wyjściem z domu albo wejściem do pracy :) Izrael prawie 100% wyszczepienia i co ? Co to dało ? U nas co raz więcej ludzi zaszczepionych a zakażeń więcej niż w ubiegłym roku ??? Za chwilę powiedzą że lipa szczepionki na omicrona nie działają i trzeba szczepić się nowymi ?

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...