Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Jedyny raz gdy byłem w szpitalu.. to gdy wycinali mi migdałki, za małolata.. 
Co teraz jest, według współczesnej wiedzy, jeżeli nie odradzane to co najmniej kontrowersyjne.
U lekarza byłem, gdy żona mnie wygnała bo miałem grypę, oczy przekrwione jak u diabła i ogólnie niewesołą kondycję. Na długo przed pandemią.
Recepty i tak nie wykupiłem, ale też siedziałem w domu.
 

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Szarik napisał:

Dziś pasażerowie skoczyli sobie do gardeł, poszło o brak maseczki. Interweniowała policja, typ bez maski dostał kwit ciekawe jaki bo był potulny jak baranek po wystawieniu. Ogólnie spoko akcja :wariat: kurs wypadł z obiegu a ja zjadłem śniadanie z ciepłą herbatą oglądając netflixa :D.

W zeszłym tygodniu jak wracałam późnym wieczorem z pracy motorniczy 15stki, którą wracałam zatrzymywał tramwaj i wychodził z kabiny jak zobaczył kogoś bez maski i zwracał mu uwagę. A że był to facet prawie 2 metry wzrostu i ok 100kg wagi jakoś nikt nie miał problemu, że ma założyć maskę :D

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MiK napisał:

Jak płaci podatki to może wymagać tego lekarza tak samo jak ty mrus. A jak zarabia więcej i więcej odprowadza to ma większe prawo od ciebie. 

Służba zdrowia powinna być prywatna. Jakość i dostępność usług z NFZ jest nędzna, na poważne operacje i leczenia i tak są zakładane zbiórki. Change my mind.

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, zbiku90 napisał:

Change my mind.

 

No tak wymagać można, ale co się dostanie to inna bajka. Jedno nie wyklucza drugiego. Ludzi ruszają durne tematy typu aborcja, ale podstawowa rzecz jak opieka zdrowotna, (właściwie jej bark) to mają gdzieś. 

 

 

.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, zbiku90 napisał:

Służba zdrowia powinna być prywatna. Jakość i dostępność usług z NFZ jest nędzna

W kraju, w którym mieszkam, służba zdrowia jest płatna. Każda wizyta u lekarza 50€. Lekarze dzięki temu są niesamowitymi specjalistami, bo wiedzą, że za swoją robotę mają godziwą zapłatę. Wszytko działa szybko i sprawnie, np. na wyniki badania krwi czeka się jedyne 2 tyg. (wy tam w PL chyba miesiącami czekacie). Lekarze mają taką wiedzę, że na podstawie objawów szukają odpowiedzi w google, dlatego laptop w gabinecie musi być. Narzekają tu bardzo na służbę zdrowia, nie wiem czemu, przecież jest płatna, więc musi być dobra.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...