Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX Series X


Recommended Posts

Ma ktoś może XSS i jest w stanie potwierdzić, że gry działają na tym w 1080p/60fps?

Bo z tego co patrzę na YT to ludzie grają w upscalowanym 4K w 30fps.

No i zastanawiam się czy te upscalowane 4K to standard, czy można sobie w każdej grze wybrać 1080p i grać w 60fps.

 

Innymi słowy, chcę grać w 1080p / 60fps - czy XSS mi to ogarnie?

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję pograć w ten weekend na XSX + 65" 4K (Sony H90) i powiem że... jestem rozczarowany...

W zasadzie już kupowałem TV 4K po uprzednim ograniu Demon's Souls na PS5 ale po tym jak wygląda np. AC:V w trybie 4K to jednak te 30fps strasznie daje po oczach.

I teraz mam ogromne wątpliwości czy dla tej generacji jest sens zakupu TV 4K. Zdecydowanie preferuję płynność więc wydaje się że standardowe FHD jest optymalne...

No mam rozterkę, nie ma :)
 

Link to post
Share on other sites

Cześć, wytłumaczy mi ktoś jak to jest z grami ze zwykłej wersji Xboxa One?  Chcę kupić Devil May Cry 5 i  nie do końca wiem jaką wersję mam wybrać. Wiem, że jest specjalna edycja na series X, lecz jest ona droższa. Jeżeli kupię wersje na One i odpalę ją na series X wtedy stracę po prostu te pierdoły które dodali do tej "specjalnej" edycji..., a może gra się wcale nie odpali bądź będzie miała szatę graficzną z poprzedniej generacji:co: Jak to wygląda Panowie?

Link to post
Share on other sites

Gra z One będzie działała normalnie na Series, ale skoro jest edycja na Series, to coś tam stracisz. Co daje "Edycja specjalna", to musisz poszukać...

Tutaj masz wszystko opisane, włącznie z różnicami w jakości obrazu:  https://www.ppe.pl/recenzje/9788/devil-may-cry-5-special-edition-recenzja-i-opinia-o-grze-ps5-xsx.html

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, jacekgothic napisał:

Gra z One będzie działała normalnie na Series, ale skoro jest edycja na Series, to coś tam stracisz. Co daje "Edycja specjalna", to musisz poszukać...

Dobrze wiedzieć, że będzie działała - tego też się spodziewałem:P Względem nowszej edycji tracę jakieś nowe tryby gry, jednego bohatera, pewnie jakieś skórki - myślę, że nic wartego mojej uwagi. Jest to pierwsza styczność z serią poza chwilą zabawy z wersją demo.  Najbardziej zastanawia mnie sam wygląd gry. Podejrzewam, że nie będzie żadnego upgrade graficznego do nowszej wersji,  bo wychodzi na to, że jest to taki remaster bardziej niż  wzbogacona o kilka dodatków gra. Jeśli ktoś grał może niech się wypowie. Na tą chwilę jednak bardziej skłaniam się do edycji specjalnej ze względu właśnie na ren pierwiastek next-gena.

Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, barpiw napisał:

Podejrzewam, że nie będzie żadnego upgrade graficznego do nowszej wersji, 

Czytałeś co jest w linku, który zamieściłem w poście?

23 minuty temu, barpiw napisał:

Jeśli ktoś grał może niech się wypowie.

No, to pomyliłeś tematy, działy. Ten jest o konsolach, nie o grach.

Tutaj jest właściwy: https://forum.benchmark.pl/topic/265078-multi-devil-may-cry-seria/?tab=comments#comment-2718510

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, jacekgothic napisał:

Czytałeś co jest linku, który zamieściłem w poście?

 

Szczerze to nie. Albo edytowałeś post, a ja wcześniej go przeczytałem przed tym jak go zmieniłeś, albo jestem ślepy i przeczytałem jakimś cudem tylko połowę tego co napisałeś:mlotek: sam nie wiem. Dzięki za pomoc - wszystko jasne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...