Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX Series X


Recommended Posts

Series x dzisiaj zamowiony, ciężka batalia była myśli żeby to wybrać ps5 z lepszym padem ale finalnie gamepass wygrał 

 

Mam już, drugi Xbox series x w domu wiec szoku nie przeżyłem ale mogę podbić opinie ze jest ładny minimalistyczny 

FA16C1DD-3EA0-41A7-8749-C592159F403E.jpeg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, lukasz272015 napisał:

60 fps w full hd tylko na papierze czy da radę tyle osiągnąć ? 

 

Wyszedłeś dziś ze śpiączki?

Jest już cała masa testów, gry w których PS5/XOSX daje radę w 4K i 120fps

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie mogłem  przestawić się na konsolę bo tłukłem tylko w fps przeważnie serie BF/COD na pc, co kupiłem to praktycznie nie używałem. Z tą serią chyba będzie inaczej 

Forza w 4k z hdr podoba mi się, wykupiłem xgpu i mam postanowienie że oblecę zaległości w które nie grałem na PC. Biblioteka spora oby czasu starczyło, dokupiłem CP i AC:Valhalla więc jest co robić ;)

Link to post
Share on other sites

Witam mam do was pytanie bo wybierając Tv do Series X zaczynam już nie łapać jakie parametry musi mieć tv aby wykorzystać jak najwięcej możliwości Series X.

Ze względu na cenę, chciałbym zapytać o taki model jak TCL 55P815 on ma Hdmi 2.1 ale tylko 50hz odświerzanie (+ Picture Performance index-2000 cokolwiek to znaczy) czy zatem będzie on mógł wykorzystać te mityczne 120kl/s (o ile oczywiście dana gra będzie tyle klatek obsługiwać) oraz czy inne parametry tego TV będą wystarczające do pełnego wykorzystania series x a jeśli nie to czego ten TV nie uciągnie?
Wolałbym kupić TV które nie będzie teraz i w przyszłości ograniczał możliwości tej konsoli a przy tym nie kosztował 3 tysie czy więcej, da się?, ten TCL da radę?

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, albercikk napisał:

czy zatem będzie on mógł wykorzystać te mityczne 120kl/s

 

Nie ze względu na 

 

2 godziny temu, albercikk napisał:

odświerzanie

 

2 godziny temu, albercikk napisał:

olałbym kupić TV które nie będzie teraz i w przyszłości ograniczał możliwości tej konsoli a przy tym nie kosztował 3 tysie czy więcej, da się?

Nie, nie da się. 

Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. 

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

CP chyba jeszcze nie można, chociaż dzisiaj sprawdzę.

 

Pytanie z innej strony, da rade jakoś wyłączyć te podświetlane logo xbox w padzie, no w nocy przerąbane. Tak mi wali po oczach że taśmę wczoraj zakleiłem.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak cicha jest ps5 bo to w nocy dopiero słychać, ale series x jest niesłyszalna albo mi się taka sztuka trafiła.  Z drugiej strony to aż takiego ciśnienia nie mam żeby grac na myszy, od tego jest komp. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, RuLeR napisał:

Nie mam żadnej kompatybilnej gry oprócz SE4 żeby to sprawdzić.

Gry podobno są, tylko po włączeniu którejkolwiek, nie ma tego trybu a powinien się wyświetlić obok Auto HDR

https://i.imgur.com/gZzPgDA.png

 

Po odpaleniu snajpera 4 (jest w game pass) mam tylko AUTO HDR

 

https://i.imgur.com/bxgAbyn.jpg

 

a powinno być tak

https://i.imgur.com/8gaFf6o.png

 

 

Link to post
Share on other sites

SE4 zassam i sprawdzę.

 

Niby piszą że tak się to włącza:

Od wiosny tego roku możesz przejść do sekcji „Zarządzaj grą” dla dowolnego tytułu, gdzie pojawi się nowy przycisk „Opcje zgodności”, który umożliwi włączanie i wyłączanie przyspieszenia FPS (a także automatycznego HDR) . Pojawi się również nowy wskaźnik informujący o uruchomieniu gry z funkcją FPS Boost za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk Xbox na kontrolerze. Ty decydujesz, jak chcesz grać w swoje ulubione gry, czy to w oryginalnej formie, czy z FPS Boost.

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, RuLeR napisał:

SE4 zassam i sprawdzę.

OK :)

 

8 minut temu, RuLeR napisał:

Od wiosny tego roku

Wiosna zaczyna się 21-go marca, więc możliwe, że obecnie tylko dla insider'ów dostępne.

 

11 minut temu, RuLeR napisał:

„Zarządzaj grą”

Nie ma tam nic ciekawego

https://i.imgur.com/exBGtFC.png

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...